ISOVER

1. Vytváření nových pracovních příležitostí pro talentované zaměstnance

Růstem společnosti vytváříme perspektivu pro současné i nové zaměstnance. Při vytvoření volné pozice nejprve zvažujeme její obsazení interními kandidáty.

2. Zkušený tým proškolených pracovníků

Zdokonalování dovedností i znalostí zaměstnanců posouvá dál nejen jednotlivé zaměstnance, ale především firmu samotnou. Investice do vzdělávání se netýkají jen vybrané skupiny, ale všech zaměstnanců, protože každý náš zaměstnanec je důležitou součástí společnosti.

Školení na rozvoj osobnosti

- dle aktuální firemní personální politiky a požadavků vedoucích pracovníků jsou jednotliví pracovníci zařazeni na odpovídající školení potřebných dovedností. Jedná se o firemní školení se zaměřením na rozvoj osobnosti nebo znalostí, příp. dovedností např. měkkých dovedností, PC znalostí – Excel, Navision apod.

3. Udržení a motivace kvalitních zaměstnanců

Spokojený zaměstnanec je základem prosperity firmy.  Pozitivní zpětnou vazbou při hledání nových pracovníků je pro nás doporučování firmy našimi zaměstnanci svým známým a příbuzným. Našim zaměstnancům nabízíme řadu benefitů – penzijní pojištění, stravenky, školení, vzdělávání, sportovní akce aj.

4. Odpovídající finanční ohodnocení dle odvedeného výkonu

Klademe důraz na spravedlivé odměňování zaměstnanců dle náročnosti pracovní pozice, přidělených zodpovědností a odvedeného výkonu v porovnání s dalšími pozicemi ve skupině společnosti PRO-DOMA,SE a dalšími společnostmi v ČR.

Proč nakupovat u nás
 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 
 
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.