ISOVER
PRO-DOMA PARTNER LOGO NOVÉ

Co to je „PRO-DOMA PARTNER“?

PRO-DOMA partnerský program je vytvořen jako podpora redistribuci prostřednictvím partnerských stavebnin. Stát se partnerem může každý prodejce stavebních hmot v České republice a posílit tak své schopnosti obstát v náročných podmínkách trhu stavebních hmot.

Proč bych se měl stát PARTNEREM společnosti PRO-DOMA?

 
• Zázemí velké, stabilní a finančně silné společnosti s celorepublikovou působností a 25-ti lety na trhu se stavebními materiály.

• PRO-DOMA považuje redistribuci stavebnin prostřednictvím svých partnerských stavebnin za součást své mise. Prostřednictvím partnerské obchodní sítě PRO-DOMA posiluje své partnery jako své redistribuční kanály s plnou podporou v oblasti nákupů, přenesených výhod, garance bonusů, zajištění zdrojů a cash flow a servisu, které tvoří další přidané hodnoty na straně partnera. 

• PRO-DOMA není pro své partnery konkurentem, ale naopak je podporuje.

• Přímé odběratelské smluvní vztahy s výrobci stavebních hmot v celé ČR – PRO-DOMA nikdy nepřekupuje zboží a chrání tak trh před vznikem nákupních aliancí.

 

V součastnosti je velkoobchod samostatnou disciplínou společnosti PRO-DOMA, který má na starost specializovaný obchodní tým a je podporován řadou marketingových aktivit v sezónním i mimosezónním období.

 

V případě zájmu o partnerskou spolupráci se společností PRO-DOMA nás prosím kontaktujete na e-mailové adrese velkoobchod@pro-doma.cz 

Proč nakupovat u nás
 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 
 
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.