ISOVER

Služby:

Společnost PRO-DOMA není jen prodejcem materiálu, ale odlišuje se od běžných prodejců službami. V oblasti střech jsme schopni nabídnout našim zákazníkům služby, které jim pomohou nebo ulehčí práci.Razitko

Jsme schopni Vám pomoci ještě před nákupem materiálu, stejně tak vám nabízíme dopravu materiálu na místo stavby nebo návštěvu u Vás. V oblasti střech disponuje společnost PRO-DOMA poradenskou službou Poradenství PRO-DOMA střechy, kde Vám odborníci poradí v oblasti plochých i šikmých střech.

S čím Vám můžeme pomoci:

Poradenství v oblasti střech: této oblasti je věnována celá sekce, do které se přesměrujete zde.

Rozpočet materiálu pro střechu: jsme schopni na základě adekvátních podkladů provést velmi přesné Auto s rukouspočtení materiálu pro Vaši střechu včetně doplňků tak, abyste znali cenu materiálu na střechu se vším, co na střechu patří.

Návštěva u zákazníka: Náš obchodník přijede až k Vám a můžete s ním konzultovat výběr materiálu pro vaši střechu, nebo jej můžete rovnou poptat.

Doprava materiálu na místo: Společnost PRO-DOMA přiveze materiál na místo stavby vlastní dopravou – automobily s hydraulickou rukou nebo jiným adekvátním automobilem. Nemusíte shánět způsob, jak zakoupený materiál dopravíte na místo. Zařídíme to za Vás.

Půjčovna nářadí: K odebranému materiálu můžeme zákazníkům zapůjčit i nářadí pro zabudování tohoto materiálu. Na zapůjčení je potřeba se dopředu domluvit, zařízení jako střešní výtahy nebo svářecí automat umělohmotných fólií jsou velmi často zapůjčeny.Ohybačka

Klempířská dílna: na prodejnách v Čáslavi, Havlíčkově Brodě, Chrášťanech, Olomouci střechy, Opavě střechy, Prostějově a Zlíně je možno využít naše vybavené klempířské dílny.

Naše služby dodáváme s úsměvem.

Nakupovat u PRO-DOMA se vyplatí.

Proč nakupovat u nás
 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 
 
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.