ADFORS

ADFORS

Společnost ADFORS je předním výrobcem a zpracovatelem sklovláknitých pramenů v Evropě. Zaměřuje se na stavebnictví a průmyslové obory, kde nabízí řešení založená na kompletním portfoliu textilních technologií a technologií tužení s využitím sklovláknité příze a syntetických i přírodních vláken. Společnost ADFORS má více než 50letou historii a je spolehlivým světovým lídrem a inovátorem v oblasti technických textilií, který nabízí řešení šitá na míru Vašim potřebám.

ADFORS je nadnárodní společností s 13. výrobními závody po celém světě. V České republice sídlí dva závody, a to v Litomyšli a v Hodonicích u Znojma, kde je sdružena primární výroba skleněného vlákna i jeho následné zpracování.

ADFORS CZ nabízí široké portfolio výrobků pro stavebnictví i průmyslové aplikace, jako jsou sklovláknité mřížky (perlinky) ADFORS Vertex®, pásky ADFORS FibaTape® určené na spoje sádrokartonových desek, sklovláknité tapety ADFORS Novelio® a výztuže do asfaltových vrstev GLASGRID®. ADFORS CZ zaměstnává více než 1800 pracovníků.

Produkty značky ADFORS