MISS STŘECHA 2018
Akce je platná od 1. září 2018 do 15. prosinec 2018

banner-miss-strecha-724x200a.jpg

MISS STŘECHA 2018

Co můžete vyhrát?

1. až 5. místo voucher na odběr materiálu TONDACH v hodnotě 20 000 Kč*

6. až 10 místo voucher na odběr materiálu TONDACH v hodnotě 10 000 Kč*

Vítězové soutěže budou slavnostně vyhlášeni v rámci výstavy Střechy Praha 2019 na stánku TONDACH Česká republika s.r.o.

* Po standardních slevách platných v období uplatnění voucheru, bez DPH. Odměna je určena na nákup tašek a střešních doplňků TONDACH v jakémkoliv typu a povrchové úpravě, tašky musí být vyráběny v českých závodech. Kompletní a aktuální pravidla najdete zde.

Co pro to musíte udělat?
Musíte být realizační firma, která se zabývá pokrývačskou činností, nebo pokrývač. V období od 1. 9. do 15. 12. 2018 nakupte v kterékoliv prodejně PRO-DOMA Stavebniny střešní materiál TONDACH a realizujte z něj střechu o minimální výměře 120 m2, v některé z nabízených povrchových úprav, tedy v režné, engobě nebo glazuře, včetně originálních doplňků a fólie Tondach.

Přihlaste se do soutěže do 31. 10. 2018, vyfoťte a registrujte realizovanou střechu do 15. 12. 2018 a vyhrajte zajímavé ceny. Účastníci soutěže, kteří se po posouzení odborné poroty umístí na 1. až 10. místě, obdrží výhru, kterou je voucher na nákup střechy TONDACH na prodejnách PRO-DOMA Stavebniny.

Pravidla soutěže
Každý, kdo splňuje podmínky nutné pro účast v soutěži dle článku 4 pravidel, se může zúčastnit soutěže tím, že v době platnosti soutěže u společnosti PRO-DOMA SE, zakoupí střešní materiál včetně originálních doplňků a fólie TONDACH pro střechu o minimální výměře 120 m2, v některé z nabízených povrchových úprav tedy režná, engoba a glazura. Realizuje a dokončí střechu v době trvání této soutěže a podá přihlášku do této soutěže. Každá střecha může být registrována pouze jednou. Do soutěže může být registrováno více střech jednoho účastníka soutěže.

Na co se může výherce těšit?
1. až 5. místo voucher na odběr materiálu TONDACH v hodnotě 20 000 Kč*
6. až 10. místo voucher na odběr materiálu TONDACH v hodnotě 10 000 Kč*

*  Po standardních slevách platných v období uplatnění voucheru, bez DPH. Odměna je určena na nákup tašek a střešních doplňků TONDACH v jakémkoliv typu a povrchové úpravě, tašky musí být vyráběny v českých závodech.

Doba platnosti a místo soutěže
Soutěž bude probíhat v období od 1. 9. 2018 od 00:01 hodin do 15. 12. 2018 do 23:59 hodin na území České republiky.

Vyhlášení
Výherce bude o své výhře a souvisejících záležitostech informován organizátorem prostřednictvím emailové adresy, kterou uvedl ve své přihlášce.
Slavnostní vyhlášení proběhne na výstavě Střechy Praha 2019, na stánku společnosti Tondach. Soutěž bude vyhlášena na stránkách www.pro-doma.cz.
Účastník soutěže souhlasí se zapojením do soutěže s tím, že nemá právo nárokovat si jinou výhru, než která mu bude organizátorem přidělena.

Účastníci soutěže, kteří se umístí na 1. až 5. místě obdrží výhru, kterou je voucher na nákup materiálu Tondach v hodnotě 20 000 Kč bez DPH, 6. až 10. místě obdrží výhru, kterou je voucher na nákup materiálu Tondach v hodnotě 10 000 Kč bez DPH (po standardních slevách platných v období uplatnění voucheru).
Výhry, které odmítne výherce převzít nebo se jich účastnit, propadají organizátorovi soutěže.

Účastníci soutěže
Účastníkem soutěže se může stát jakákoliv právnická nebo fyzická podnikající osoba, jejichž předmětem podnikání je stavební činnost a která má sídlo na území České republiky nebo Slovenské republiky.

Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci obchodní společnosti PRO-DOMA SE, členové komise zřízené podle článku 5 těchto pravidel, zaměstnanci dodavatele specifikovaného v článku 5 těchto pravidel ani osoby jim blízké dle ustanovení § 22 zákona c. 89/2012 Sb., občanský zákoník. V případě, že se výhercem stane osoba vyloučená ze soutěže, cena se této osobě nepředá. Každý účastník může vyhrát pouze jednou.

Platnost ve všech vlastních prodejnách PRO-DOMA SE.

 

tl-zhotovitel.jpg         tl-strecha.jpg

tl-pravidla.jpg

 

Zaslat poptávku

Akce je platná na prodejnách

Poptejte nás

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací