Vruty pro zahradní altány
Akce je platná od 13. květen 2020 do 30. červen 2020

Zemní vrtuty za akční ceny

Vruty s patkou

Zemní vruty s patkou ve tvaru U jsou vhodné pro kotvení konstrukcí tvořených sloupky bez nutnosti betonování. Použít je lze k zakládání lehkých staveb, pergol, teras, garážových stání apod. Patka je součástí vrutu, což zaručuje jeho vysokou pevnost. Díky ostrému hrotu a šroubovici lze vrut zavrtat rovnou do půdy pomocí jakékoliv pevnější kulatiny o průměru 17 mm, kterou prostřčíte skrz montážní otvory. Případně lze použít nástavec na šroubování zemních vrutů.

Vhodným materiálem k uchycení trámků do patky jsou vratové šrouby, proto jsou stěny patky opatřeny čtvercovými otvory 10,5 x 10,5 mm. Vrut je celý žárově pozinkován, proto je odolný vůči povětrnostním vlivům, vlhkosti i UV záření.

Zemním vrut s patkou DOMAX

Akční nabídka vrutů PWU DOMAX


Fixní vruty

Fixní zemní vruty v sadě s plastovými redukčními vložkami jsou vhodné pro kotvení a zakládání lehkých staveb, sloupků, slunečníků, sušáků na prádlo apod. Vruty jsou určené pro kotvení trubek do průměru 60 mm, pro menší průměry je možné použít redukce, upevňovanou trubku lze následně zafixovat pomocí šroubu M8. Upevňované díly lze jednoduše demontovat a vrut zakrýt víčkem, může tak zůstat v zemi připravený na další použití.

Díky ostrému hrotu a šroubovici lze vrut zavrtat rovnou do zeminy. K tomuto účelu snadno poslouží kus jakékoliv pevnější kulatiny o průměru do 17 mm, jenž stačí pouze prostrčit skrz montážní otvory a jeho pomocí vrut zavrtat do země. V případě velmi tvrdé půdy lze díru předvrtat vrtákem o průměru 20 - 30 mm. Vrut je žárově pozinkován, proto je odolný vůči povětrnostním vlivům, vlivům vlhkosti i UV záření.

Fixní zemní vrut, sada

Akční nabídka fixní vrut

Kompletní nabídku najdete také na e-shopu v kategorii zemní vruty

Podmínky akce

  • Platí pro prodejnu PRO-DOMA Hutní materiály Dolní Měcholupy
    • Kutnohorská 309/84, 109 00 Praha 10, tel.: 778 408 136

 

Zaslat poptávku

Akce je platná na prodejnách

Objednejte zde

Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace