AZ BETON

AZ BETON

Firma AZ beton,s.r.o. je výrobcem zámkové dlažby a dalších betonových produktů. Historie společnosti sahá až do třicátých let minulého století, kdy Vojtěch Suchánek ve Zlíně-Loukách a Antonín Suchánek v Bílovicích založili firmu vyrábějící betonové roury, skruže a tvárnice. Na rodinnou tradici betonářské výroby navázal po roce  1989 Josef Suchánek, který založil firmu AZ beton, s.r.o.

Počátek novodobé historie firmy se datuje do roku 1995, kdy byla zahájena výroba drobných betonových výrobků. V roce 1998 byla zprovozněna  první výrobní linka, čímž došlo k obohacení nabídky o vibrolisované zámkové dlažby, obrubníky a tvárnice. V souvislosti se zvyšující se poptávkou po betonových výrobcích byl v roce 2015 uveden do  provozu nový výrobní závod na Slovensku.

V posledních pěti letech byly kompletně inovovány veškeré výrobní technologie a v současnosti se vyrábí na nejmodernějších výrobních linkách, které umožňují nabídnout široký sortiment kvalitních výrobků. Od roku 2001 je firma držitelem Certifikátu jakosti ISO 9001.

Produkty značky AZ BETON