bikebox-header-2.jpg

Soutěž o BIKEBOXY 1. 7.–29. 9. 2019
Každý týden rozdáváme 10 výher

Kup si jakýkoliv produkt SOUDAL nebo montážní trubičkovou pěnu PRO-DOMA 750 ml a zaregistruj se pomocí SMS.


Hraj o SOUDAL BIKEBOX!

Profesionální sada produktů „týmu LOTTO SOUDAL“ pro čištění a ochranu všech typů jízdních kol.
Sada obsahuje:

  • Chain Cleaner 500ml čistič řetězu
  • Disc Cleaner 400ml čistič kotoučů
  • Protect & Polish 400ml ochrana a lesk
  • Dry Wax 100ml suchý vosk na řetěz
  • Lubricant All Weather 400ml PTFE mazivo
  • Bike Wipes 50ks čisticí ubrousky
 

Jak soutěžit o Bikeboxy?

  1. Kup si jakýkoliv produkt SOUDAL nebo PRO-DOMA montážní trubičkovou pěnu 750ml.
  2. Zaregistruj účtenku z nákupu akčních produktů

Registrace do soutěže o Bikeboxy

  1. Pošlete SMS ve tvaru: PRODOMAmezeraDATUM NÁKUPUmezeraČÍSLO ÚČTENKYmezeraMĚSTO NÁKUPU na tel.: 876 51
    Příklad platné SMS: PRODOMA 15.7.2019 123456789 PRAHA Použití malých/velkých písmen nerozhoduje.

  2. Uschovejte zaregistrovanou účtenku. Bez jejího doložení nemůžete vyhrát.
    Účtenka musí být vystavena v období 1. 7.–29. 9. 2019 a musí obsahovat produkt Soudal nebo PRO-DOMA Montážní pěnu trubičkovou 750 ml.


Termín konání soutěže o Bikeboxy: 1. 7.–29.9. 2019
Odesláním registrace soutěžící souhlasí s pravidly soutěže zveřejněné na www.pro-doma.cz.
Infomail k soutěži: soutez@inva.cz
Cena jedné SMS je max. 5 Kč vč. DPH.
Technicky zajišťuje ATS Praha. Infolinka +420 296 363 199 ve všední dny 8:00–17:00.
www.platmobilem.cz

 

Výherci Bikeboxů:

1.týden:
Jiřina Zajíčková, Jizerská 2636/47, 40011 Ústí nad Labem
Eva Levorová, Příchovice 258, 33401 Přeštice
Jiří Kubica, Velké Lipky 271, 664 07 Pozořice
Petr Jirkovský, Ústí nad Labem, Větrná 4 40011
Zdeněk Dočkal, J. Formánka 340, Litomyšl 57001

2.týden:
Markéta Velasová, Na kraji 51, 251 62 Mukařov - Žernovka
Josef Sobotka, Americká 890/98, Liberec
Tomáš Stránský, Sokolovská 131, Plzeň
Jiří Šimek, M. Horákové 421, Hradec Králové
Rudolf Kalina, Peškova 510 ,Ustí nad Labem
Drápalová Marie, Mokrá 199, Brno-venkov, 66404
Ivo Zapletal, Špitálská 783, Slavkov u Brna, 68401

3.týden:
František Krejčí Řečice 13 Dacice 38001
Valter Tomáš, Hluboká 402, Ústí nad Labem, 403 31
Vrána Jiří, Jírova 6, Brno 62800
Vojtech Kousal, Sivice 295, 66407 Pozorice
Pavel Jira,Purkyňova1093/7,Ústí nad Labem,400 03
Martin Bouzek, Alfonse Muchy 422/4, 412 01 Litoměřice
Veronika Brázdová, Ulička 566, Pozořice 664 07
Jan Kadlec, Dvorecké nám.1, 147 00 Praha 4

4.týden
Alexandra Kalinová, Peškova 510, Ústí nad Labem
Jana Pavlíková
Martina Kupcová, Soběkury 123, Přeštice, 334 01
Klára Fialová, České Budějovice
Alexandr Šíma, Elišky Krásnohorské 15, 400 01 Ústí nad Labem
Renata Pýchová Rožmitálská 128 Březnice 262 72
Michaela Budínová, Šlapanice,Kosmákova 77, 66451
Petr Brázda, Ulička 566 Pozořice 66407

5. týden
Bohuslav Marek, Litoměřická 1043, Ústní nad Labem
Miluše Petrášová, Horákov 42, Brno - venkov, 66404
Martin Lipka
Alena Čížková, adresa Brno, Bednaříkova 1 , 628 00
František Podráský, Žežická 27, Ústí nad Labem, 400 07
Roman Málek, Ludvíka Kuby 452Březnice 262 72
Zdeněk Luzum, Přístavní 393/65, 40007 Ústí nad Labem
Martin Vlachynský, Podsklepí 141, 664 44 Ořechov
Ivana Svobodová, Hostěnice 209, 664 04
Jan Sedloň, Mokrá 258, Mokrá-Horákov, 664 04

 

Poptejte nás

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací