Brinkmann a Putzmeister - Stroje na dopravu betonu

obrazek_minijerabu

Představujeme Vám špičkové stroje na dopravu betonu Brinkmann a Putzmeister.

Společnost PRO-DOMA, divize Technika je výhradním zástupcem pro prodej a servis v České republice kvalitní světově známé německé značky tlakových čerpadel, šnekových čerpadel a mobilních silo-zařízení TransMix značky BRINKMANN.

Společnost PRO-DOMA, divize Technika je také výhradním prodejcem a servisním centrem kvalitní německé značky tlakových čerpadel, šnekových čerpadel a pístových čerpadel značky PUTZMEISTER.

Obě tyto značky mají dlouhou historii, značka BRINKMANN je na trhu od roku 1968 a značka PUTZMEISTER již od roku 1956. Pumpy na potěrové betony a pumpy na lité podlahy a ostatní stroje na dopravu betonu včetně příslušenství obou značek jsou vyráběny v Německu ve společnosti Putzmeister Mörtelmaschinen GmbH a jsou známy svojí vysokou kvalitou, velkou odolností, inovativními řešeními a širokou oblastí použití. Stroje těchto značek taktéž pronajímáme a všem našim zákazníkům v rámci celé České republiky zajišťujeme opravy těchto strojů na dopravu betonu. Naše půjčovny, prodejní a servisní centra naleznete v Českých Budějovicích, Praze, Brně, Ostravě nebo Staré Hradiště (Pardubice).

Podrobnější informace k jednotlivým produktovým skupinám strojů Brinkmann a Putzmeister na dopravu betonu Pumpy na potěrové betony (tlaková čerpadla), Pumpy na lité podlahy (šneková čerpadla), Pístová čerpadla, Návěsy TransMix a Příslušenství naleznete v odkazech v nabídce vlevo.

Dokumenty ke stažení