EstrichBoy DC 450/B/BS

obrazek_minijerabu

Pumpa značky Brinkmann typu Estrich Boy DC 450 je tlakové čerpadlo, které pracuje ještě výkonněji, bezpečněji a spolehlivěji a které se vyznačuje vysokou šetrností vůči životnímu prostředí a jednoduchou obsluhou. Nový dieselový motor DEUTZ je výjimečný svými nízkými emisemi škodlivin a splňuje tak již nyní aktuální normy pro výfukové plyny. Uvnitř stroje Estrich Boy DC 450 pracuje ekonomický olejem chlazený 3-válcový motor DEUTZ.

Extrémní horka a mrazy nemají na výkonnost stroje Estrich Boy na rozdíl od vodou chlazenými pneumatickými dopravníky žádný vliv. Díky přímému pohonu kompresoru jsme zamezili ztrátám výkonu, které způsobují převodovka nebo řemen. Speciální pneumatické ovládání, které je koncipováno pro pokládání potěrů, garantuje, že stroj má neustále k dispozici celkový výkon vzduchu a pracuje za konstantních otáček. Toto chrání motor, šetří palivo a prodlužuje intervaly údržby.

Lehce ovladatelné automatické víko přesně uzavírá míchací buben. Na základě vašeho požadavku dodáváme i víka s manuálním odvzdušněním.

Estrich Boy DC 450

obrazek_cistice

Estrich Boy DC 450 B

obrazek_cistice

Estrich Boy DC 450 BS

obrazek_cistice

Technické parametry

obrazek_cistice

Dokumenty ke stažení