CARMAN-DOORS

CARMAN-DOORS

Česká společnost CARMAN-DOORS, s.r.o. se zabývá výrobou interiérových, protipožárních a celodřevěných dveří. Díky nejnovějším CNC technologiím používaných při výrobě dosahujeme vysoké kvality a efektivity. Při výrobě jsou používány pouze vysoce jakostní materiály. Ve svých návrzích se snažíme uplatňovat progresivní trendy současného designu. Neustupujeme však od prověřených výrobních tradic a původních vzorů. Jsme schopni zajistit a materiálově obsáhnout širokou škálu typů, povrchů, různorodých výplní, kování a doplňků.

Vize a představy našich zákazníků nás posunují vpřed. Naši specialisté jsou připraveni řešit náročné představy a navrhnout odpovídající řešení. Nezáleží přitom na tom, zda se jedná o moderní interiér nebo rekonstrukci, při které je kladen důraz na přizpůsobení použitých materiálů původním podmínkám. To vše zajišťujeme při udržení nejvyšší kvality, rychlosti dodávek a montáže.

Všechny naše výrobky vyrábíme v prvotřídní jakosti, která je garantována certifikátem kvality dle normy ISO 9001. Vybrané typy dveří dále certifikujeme v akreditovaných zkušebnách. Součástí nabízeného zákaznického servisu je komplexní poradenská činnost a veškeré související služby.

Produkty značky CARMAN-DOORS