ISOVER

Statutární orgán

Funkce Jméno Telefon Mobil E-mail
 Člen představenstva Josef Mařinec      
 Člen představenstva Jan Mařinec    +420 607 107 407  jan.marinec@pro-doma.cz
 Člen představenstva Josef Mařinec ml.     +420 602 155 555  josef.marinec@pro-doma.cz
 Člen dozorčí rady Petr Vaněrka, MBA       

Vedení společnosti

Funkce Jméno Telefon Mobil E-mail
Generální ředitel Petr Vaněrka, MBA      
Finanční ředitel Ing. Pavel Kostrhoun   +420 606 674 172 pavel.kostrhoun@pro-doma.cz
Obchodní ředitel Daniel Křížek, MBA   +420 602 205 162 daniel.krizek@pro-doma.cz
Provozní manažer Josef Mařinec ml.   +420 602 155 555 josef.marinec@pro-doma.cz
Provozní manažer Jan Mařinec   +420 607 107 407 jan.marinec@pro-doma.cz

Sekretariát a recepce

Funkce Jméno Telefon Mobil E-mail
Asistentka generálního ředitele Ing. Radka Čechová  +420 323 666 819 +420 734 620 327 radka.cechova@pro-doma.cz
Recepční Linda Lančová +420 323 666 813 +420 778 408 408 linda.lancova@pro-doma.cz

Obchod - oblastní ředitelé

Funkce Jméno Telefon Mobil E-mail
Čechy Leon Kavala   +420 602 288 212 leon.kavala@pro-doma.cz
Morava Ing. Martin Zavadil   +420 602 448 801 martin.zavadil@pro-doma.cz
Velkoobchod Daniel Bielich   +420 778 408 263 daniel.bielich@pro-doma.cz

Zákaznický servis - velkoobchod - objednávky, obalové hospodářství (palety)

Funkce Jméno Telefon Mobil E-mail
  Infolinka     velkoobchod@pro-doma.cz
Vedoucí vnitřní služby Petra Nekolná +420 323 666 810 +420 602 293 245 objednavky.oblast1@pro-doma.cz

Nákupní oddělení

Funkce Jméno Telefon Mobil E-mail
Ředitel nákupu Jan Haišman     dodavatele.info@pro-doma.cz

Marketing

Funkce Jméno Telefon Mobil E-mail
Ředitel marketingu Ing. Jan Minář     marketing@pro-doma.cz

Fakturace

Funkce Jméno Telefon Mobil E-mail
Vedoucí fakturace Martina Stolejdová   +420 702 010 606 martina.stolejdova@pro-doma.cz

Účtárna

Funkce Jméno Telefon Mobil E-mail
Hlavní účetní Ing. Miroslav Merta   +420 724 830 860 miroslav.merta@pro-doma.cz
Vedoucí provozní účtárny Lenka Kořínková   +420 702 010 607 lenka.korinkova@pro-doma.cz
Účtárna     +420 606 722 043 uctarna@pro-doma.cz 
Mzdová účetní Dana Smejkalová   +420 725 724 974 dana.smejkalova@pro-doma.cz

Personalistika

Funkce Jméno Telefon Mobil E-mail
Personalistka
Ing. Radka Čechová  +420 323 666 819 +420 734 620 327 radka.cechova@pro-doma.cz
Proč nakupovat u nás
 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 
 
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.