DOORNITE

DOORNITE

Společnost DOORNITE s.r.o. je největší výrobce interiérových dveří v České republice a ročně vyrobí přes 580 tisíc kusů dveří a zárubní. Vyrábí dveře, které jsou určeny pro novostavby, rekonstrukce bytů a rodinných domů, pro veřejné budovy jako banky, školy, nemocnice, hotely nebo kancelářské prostory.

Díky moderním výrobním technologiím, zkušenostem a našim designérům jsme schopni vyjít vstříc stále náročnějším požadavkům trhu a přáním zákazníků. Vyrábíme krásné interiérové a vstupní dveře, které nabízejí více bezpečí, funkčnosti, pohodlí, světla, smart doplňků a vyrobíme dveře atypických rozměrů.

Pro společnost DOORNITE jsou primárními trhy Česká a Slovenská republika, provozujeme společně s našimi partnery obchodní síť 30 značkových prodejen. Úspěšně exportujeme i do dalších 12 evropských zemí Slovinsko a Chorvatsko.

Výroba dveří je soustředěna v Jihlavě a výroba zárubní v Uherském Hradišti. Oba závody jsou vybaveny moderními technologiemi a na všech úrovních pracovních pozic od dělnických po manažerské jsou klíčem naši lidé. Dbáme na to abychom naplnili hodnoty naší společnosti a dostáli tak závazkům směrem k našim zákazníkům, zaměstnancům i ke společenské odpovědnosti.

Produkty značky DOORNITE