• Půjčovna
Kód: TOI108

Dezinfekční stojan

Hmotnost: 0 Kg
Na dotaz.

Produkt na poptání na 92 prodejnách
Cena na e-shopu s DPH Cena na dotaz

Pronájem „produktu“ je dostupný po celé ČR. Po odeslání poptávky Vás maximálně do 24 hodin budeme kontaktovat a domluvíme si detailní podmínky pronájmu.TOI CARE nejlepší dezinfekční stojan na trhu díky bezkontaktnímu použítí nožní pumpou, maximálnímu objemu a absolutní nezávislosti. Všestranné řešení dezinfekce na akcích i stavbách.

Hledáte praktické a flexibilní řešení pro zvýšené hygienické požadavky na akcích, stavbách a jiných místech? Dezinfekční stojan TOI CARE je to nejbezpečnější řešení. Dávkovač dezinfekce rukou je ovládán nožní pumpou, a proto nedochází k žádnému přímému kontaktu rukou s povrchy. Díky kompaktním rozměrům a robustní konstrukci je flexibilní, umožňuje rychlou a bezpečnou dezinfekci rukou přesně tam, kde je potřeba.
Dezinfekční stojan TOI CARE může být umístěn uvnitř i vně budov. 10 litrová nádrž na dezinfekci rukou patří k největším na trhu. TOI CARE nevyžaduje připojení na elektrickou síť ani baterie a nepotřebuje žádné montážní práce.

Pravidelné mytí a dezinfekce rukou zásadním způsobem snižuje riziko přenosu virů a bakterií a je základním preventivní opatřením proti jejich šíření, včetně COVID-19.

Technická data:

délka: 500 mm

šířka: 500 mm

výška: 1230 mm

hmotnost prázdného dávkovače: 12,5 kg (bez dezinfekce a záteže)

hmotnost plného dávkovače: 38 kg (včetně 10 litrů dezinfekce a zátěže)

podstavec lze naplnit vodou nebo pískem pro větší stabilitu (cca 15,5 kg)

dezinfekční prostředek na bázi 70% alkoholu

kapacita dávkovače cca 3500 použití

;