Kód: 126002-CM PODZIM

Dlažba zámková BEST Archia Colormix Podzim – 8 cm

Hmotnost: 170 Kg / M2
Značka: BEST
Není vybrána pobočka. Na poptání na dalších 95 prodejnách.
Cena na e-shopu s DPH 659,45 Kč / M2 Cena na e-shopu bez DPH 545,00 Kč / M2

Zámková dlažba značky BEST.Elegantní betonová dlažba, která se hodí na kterékoliv místo vaší zahrady. Je dostatečně vysoká, aby udržela i zátěž auta, proto se nemusíte bát použití do vjezdu nebo na místo určené pro parkování.

Venkovní dlažba BEST – ARCHIA se vyrábí ve výšce 80 mm, je tedy dostatečně pevná pro plochy určené pod auto. Skladba je složena ze 4 druhů kamenů, které se doplňují a vytváří nepravidelně vzorovanou plochu.

Všechny výrobky BEST jsou určeny pro venkovní použití, jsou tedy mrazuvzdorné a odolné vůči vodě a jiným rozmarům přírody. Jejich optimální poměr vrchní nášlapné a spodní jádrové vrstvy betonu zajišťuje maximální užitné vlastnosti, pevnost i odolnost vůči chemickým rozmrazovacím látkám. Navíc je každý kámen opatřen systémem QSAVE, což zamezí nasákavosti a ulpívání nečistot.

Skladba 4 druhů kamenů je dodávána na vrstvě o rozměru 1190x840 mm, poměr kamenů na jednotlivých vrstvách se může lišit a nelze dodat pouze vybraný druh kamene. Při pokládce doporučujeme odebírat dlažby z více palet či vrstev najednou a dodržovat rozmístění kamenů s minimální spárou 3 mm.

;