Klika pár Al
Kód: 494984

Klika pár Al

Hmotnost: 0,2 Kg / KS
Není vybrána pobočka.

K dispozici na dalších 2 prodejnách.
Cena dodavatele
198,14 Kč
-5%
Cena na e-shopu s DPH 188,23 Kč / KS Cena na e-shopu bez DPH 155,56 Kč / KS
ks


- Rozměr: 110 (102) x 50 x 8,5 mm
- Vnitřní čtyřhran: 8 x 8 mm
- Trn: 8 x 8 x 70 mm

Dveřní kliky (leštěný hliník). Jeden pár klik sestává z 1 kliky se zalisovaným trnem a 1 kliky s otvorem pro trn a stavěcím šroubem.

Aby kliky dveřní spolehlivě sloužily, nutno dodržet následující montážní pokyny: Ořechem zámku prostrčíme z jedné strany dveří kliku s trnem, přitlačíme ji na doraz k připevněnému dveřnímu štítu. Z druhé strany dveří na vyčnívající trn nasadíme kliku s otvorem, přitlačíme na doraz k připevněnému dveřnímu štítu a mírně dotáhneme stavěcí šroub za účelem označení stopy na trnu kliky. Demontujeme kliky a v místě označení stopy na trnu kliky buď vyvrtáme otvor o ø 3-4 mm do hloubky min. 1,5 mm nebo vyrazíme důlčíkem důlek o min. ø 1,5 mm a hloubky min. 1 mm nebo provedeme pilkou na železo zářez přes celou šířku trnu do hloubky min. 1 mm. Potom provedeme opětovnou montáž klik do dveří – stavěcí šroub pevně dotáhneme optimální silou tak, aby nedošlo ke stržení závitu v klice nebo poškození drážky šroubu.
Pokyny pro ošetřování kování. Při čištění používejte pouze čistou a měkkou textílii. Zabraňte působení chemicky agresivních látek. Kování chraňte před veškerým mechanickým poškozením.
;