Markýza AMZ I New Line,barva 092 – 78 × 140 cm
Kód: 314975-092

Markýza AMZ I New Line,barva 092 – 78 × 140 cm

Hmotnost: 2,66 Kg / KS
Značka: FAKRO

Varianty:

Není vybrána pobočka. Není k dispozici na našich prodejnách.
Cena na e-shopu s DPH 2 478,08 Kč / KS Cena na e-shopu bez DPH 2 048,00 Kč / KS


Markýzy AMZ představují optimální řešení ochrany před nadměrným slunečním teplem a současně umožňují oční kontakt s okolím. Absorbují sluneční záření již před zasklením a emitují teplo směrem ven, díky čemuž během slunečných dnů velmi dobře chrání interiér před horkem.
Markýzy zajišťují rovněž vizuální komfort pro oči a chrání před škodlivými účinky odrazů, což je důležité zejména při práci u počítače.
Markýza je zhotovena z pevného materiálu, odolného vůči atmosférickým vlivům. Materiál je srolován na válečku s pružinou umístěném v hliníkové kazetě, která se montuje nad oknem. Tato konstrukce umožňuje snadné ovládání markýzy a také použití širšího materiálu, který účinně zastiňuje interiér. Součástí markýzy je 80 cm dlouhá ovládací tyč.

Varianta AMZ NewLine je vybavena novou kazetou, která podstatně zlepšuje vzhled a pevnost markýz.

Vlastnosti

  • nejlepší ochrana před vedrem (poměr výkon/cena)
  • efektivní zastínění interiéru při zachování dobré viditelnosti
  • snadná montáž - markýza se montuje z vnější strany střešního okna. Montáž lze provést i zevnitř (stačí vyšroubovat čtyři šrouby a znovu je našroubovat do stejných otvorů)
  • zatažená za deště snižuje hluk z padajících kapek
  • ochrana před UV paprsky
  • II. skupina- dostupný 1 odstín (materiál s 1% průsvitem).

Markýzu AMZ NewLine je možné nainstalovat na okno, jestliže je mezi horním dílem lemování okna a střešní taškou ponechána vzdálenost minimálně 6 cm.

;