Omítka Cemix Duocem Z zrnitost 1,5 mm – 25 kg
Kód: 464387-CBI11

Omítka Cemix Duocem Z zrnitost 1,5 mm – 25 kg

Hmotnost: 25 Kg / KS
Značka: CEMIX
Tento produkt není momentálně v nabídce

UPOZORNĚNÍ K ODSTÍNŮM

Uvedená cena zahrnuje bílou barvu a bezpříplatkové odstíny. V závislosti na zvoleném odstínu může dojít ke změně ceny – budeme Vás po objednávce kontaktovat.
Při objednávce vložte do poznámky požadovaný odstín podle vzorníku. Pro kalkulaci ceny probarvené omítky kontaktujte, prosím, naši nejbližší prodejnu.   Probarvené omítky mícháme vždy na zakázku, a proto se na ně nevztahuje běžná 14denní lhůta na vrácení zboží. Pokud si nejste zcela jisti odstínem, navštivte naši nejbližší prodejnu, ve které si vyberete odstín přímo ze vzorníku s možností objednání vzorku.Tenkovrstvá pastovitá omítka připravená pro okamžité použití pro vytváření finálních povrchových úprav stěn ve vnějším i vnitřním prostředí. 

Schopnost regulace vlhkosti na povrchu omítku přirozeně chrání proti růstu řas a plísní bez použití biocidních prostředků přidávaných do standartních omítek – touto vlastností dosahuje dlouhodobé odolnosti proti plísním, řasám a znečištění.
Vhodná také jako povrchová úprava sanačních omítek v sanačních systémech Cemix – splňuje požadavky směrnice WTA 2-9-04/D (Sd˂ 0,2 m, w˂ 0,2 kg/m2h0,5).  

Vlastnosti

  • Zlepšená odolnost proti znečištění povrchu – samočistící efekt
  • Povrch omítky neměkne a zabraňuje tak přilepení mikroskopických nečistot.
  • Zrnitost zatírané 1,5 mm
  • Spotřeba zatírané cca 2,3 kg/m2
  • Hmotnost 25 kg
  • Paleta 600 kg

Zde naleznete rychlý přehled barevných odstínů

;