Omítka weber pas extraClean zrnitost 3 mm – 25 kg
Kód: 505168-BI00

Omítka weber pas extraClean zrnitost 3 mm – 25 kg

Hmotnost: 25,65 Kg / KS
Značka: WEBER
Není vybrána pobočka. Na poptání na dalších 103 prodejnách.
Cena dodavatele
2 904,00 Kč
-40%
Cena na e-shopu s DPH 1 742,40 Kč / KS Cena na e-shopu bez DPH 1 440,00 Kč / KS

Uvedená cena zahrnuje bílou barvu a bezpříplatkové odstíny. V závislosti na zvoleném odstínu může dojít ke změně ceny – budeme Vás po objednávce kontaktovat.
Při objednávce vložte do poznámky požadovaný odstín podle vzorníku. Pro kalkulaci ceny probarvené omítky kontaktujte, prosím, naši nejbližší prodejnu.   Probarvené omítky mícháme vždy na zakázku, a proto se na ně nevztahuje běžná 14denní lhůta na vrácení zboží. Pokud si nejste zcela jisti odstínem, navštivte naši nejbližší prodejnu, ve které si vyberete odstín přímo ze vzorníku s možností objednání vzorku.Chytrá omítka - silikonsilikátová tenkovrstvá omítka s progresivním samočisticím efektem.
Jednoduše zpracovatelná tenkovrstvá probarvená pastovitá omítka s progresivním samočisticím efektem.
Zde naleznete rychlý přehled barevných odstínů

Použití
K barevnému ztvárnění a vytvoření strukturovaného povrchu při vytváření nových, tradičních i zateplených fasád, jejich rekonstrukcích, modernizacích a renovacích. Je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru a pro povrchové úpravy sanačních omítek a systémů na vlhké zdivo.
S výhodou ji lze použít v lokalitách, kde je velké a agresivní znečištění ovzduší, které velmi zatěžuje fasádu. Použitím samočisticí omítky weber.pas extraClean se výrazně prodlužuje životnost fasády a podstatně snižují náklady na její údržbu. 

Vlastnosti

  • Odolnost proti UV záření
  • Pevnost
  • Dlouhá životnost
  • Voděodolnost
  • Stálebarevnost
  • Spotřeba - zrnitý 3,0 mm 4,6 kg/m2

Balení

Ve 25 kg PE obalech, 24 ks – 600 kg/paleta.


 

;