Omítka weber pas silikon wood – 25 kg
Kód: 505027

Omítka weber pas silikon wood – 25 kg

Hmotnost: 25,65 Kg / KS
Značka: WEBER
Není vybrána pobočka. Na poptání na dalších 103 prodejnách.
Cena dodavatele
3 816,04 Kč
-15%
Cena na e-shopu s DPH 3 243,63 Kč / KS Cena na e-shopu bez DPH 2 680,69 Kč / KS
ks

UPOZORNĚNÍ K ODSTÍNŮM

Uvedená cena zahrnuje bezpříplatkové odstíny. V závislosti na zvoleném odstínu může dojít ke změně ceny – budeme Vás po objednávce kontaktovat.
Při objednávce vložte do poznámky požadovaný odstín podle vzorníku. Pro kalkulaci ceny probarvené omítky kontaktujte, prosím, naši nejbližší prodejnu.
Probarvené omítky mícháme vždy na zakázku, a proto se na ně nevztahuje běžná 14denní lhůta na vrácení zboží. Pokud si nejste zcela jisti odstínem, navštivte naši nejbližší prodejnu, ve které si vyberete odstín přímo ze vzorníku s možností objednání vzorku.Velmi jemnozrnná probarvená pastovitá omítka obsahující organické pojivo a silikonovou disperzi, připravená k přímému použití se systémovou penetrací weber.pas podklad UNI.

Textura dřeva se dosáhne pomocí pastózní omítky weberpas silikon WOOD a fládrovacího podvalku. Požadovaný odstín vytvoří stíraný nátěr weberton LAZUR v 5 odstínech mahagon, teak, borovice, dub a ořech.

Použití:
Omítka je určena k vytvoření imitace textury dřeva při provádění nových, tradičních i zateplených fasád, jejich rekonstrukcí, modernizací a renovací.

Vlastnosti:

  • velmi jemnozrnná omítka pro vytváření imitace textury dřeva na fasádě
  • možno použit i pro vytvoření hladkých ploch na fasádě v kombinaci s tenkovrstvou omítkou weberpas silikon zrnitosti 1,5 mm

Výhody:

  • vysoká vodoodpudivost
  • snadná aplikace

Spotřeba: 2 - 2,5 kg/m²

Aplikace designových omítek - imitace dřeva

;