Kód: 418793-MĚDĚ.ČERVE

Prostup anténní 60 s těsněním EPDM manžeta Bobrovka - měděně červená

Hmotnost: 4 Kg / KS
Výrobce: CREATON
Není vybrána pobočka. Není k dispozici.
Cena na e-shopu s DPH 4 314,62 Kč / KS Cena na e-shopu bez DPH 3 565,80 Kč / KS
Sleva 30 %
6 163,74 Kč


Anténní prostupová taška Ø 60 mm s pryžovou manžetou včetně podstřešní průchodky určena pro pálenou krytinu CREATON Bobrovka Klassik

Široká nabídka příslušenství dává téměř neomezené možnosti. Bobrovky CREATON jsou vyráběné v různých variantách typů a tvarů.

Díky velkému množství z výběru tvarů, barev a povrchových úprav dává projektantům neobvyklé kreativní možnosti při vytváření libovolné architektury. Bobrovku KLASSIK je možné využít nejen na nové projekty, ale též na rekonstrukce již existujících střech. Velké uplatnění má především na historických a památkových objektech.

Bobrovky CREATON KLASSIK je možné využít na různé způsoby pokládky, jako například šupinové nebo korunové krytí, tímto je výhodná oproti ostatním krytinám. Na výrobu bobrovek jsou použité ty nejlepší a nejkvalitnější suroviny. Použití přírodních materiálů vytváří příjemnou a zdravou atmosféru pro kvalitní bydlení. Krytina je odvětraná díky kvalitním doplňkům od firmy Creaton , tímto takzvaně “dýchá”, proto udržuje zdravé klima v interiéru.

;