Kód: 401831-ČERNÁ MAT.

Prostup sanitární Signum 100 kryt A Creaton Rapido – engoba černá

Hmotnost: 12 Kg / KS
Značka: CREATON
Není vybrána pobočka. Není k dispozici.
Cena na e-shopu s DPH 3 678,52 Kč / KS Cena na e-shopu bez DPH 3 040,10 Kč / KS
Sleva 30 %
5 255,03 Kč


Sanitární prostupová taška Ø 100 mm „SIGNUM“ typ A, s flex. připojovací hadicí včetně podstřešní průchodky, pro pálenou střešní krytinu RAPIDO

Tradiční krása a funkčnost osvědčená po desetiletí se v případe tašky CREATON RAPIDO spojila s mimořádně hospodárným velkým formátem. Výsledkem je taška se spotřebou již od 8,1 ks/m2, která díky velkému formátu zrychluje pokládku a snižuje náklady na doplňkové prvky. Jedná se o nejhospodárnější model na trhu.

O vysokou pevnost a bezpečné zavěšení tašky se starají spodní podpůrná žebra a tři závěsné ozuby. Možnost posuvu v horní drážce zabezpečuje maximální flexibilitu při pokrývání střechy. Dostatečně vysoké boční drážky, dva hluboké žlábky na přední části a robustní spodní žebra zajištují rychlý odvod srážkové vody či vzniklé kondenzace na spodní části.

Mimořádná spolehlivost a nápaditá krása tašek CREATON RAPIDO spojuje všechny charakteristiky špičkových produktů CREATON s velice dobrým poměrem ceny a hodnoty. Tašky vyráběné v maďarském výrobním závodě Lenti pomocí nejmodernějších technologií, zaručují dokonalou kvalitu a vysokou užitnou hodnotu.

;