Kód: 160304

WD 40 olej – 400 ml

Hmotnost: 0,412 Kg / KS
Značka: DEN BRAVEN
Není vybrána pobočka.

K dispozici i na dalších 102 prodejnách.
Sleva 10 %
241,06 Kč
Cena na e-shopu s DPH 216,95 Kč / KS Cena na e-shopu bez DPH 179,30 Kč / KS


Univerzální mazivo WD-40 original
WD 40 je v dnešní době již legendární a především univerzální mazivo. Lze jej použít jako lehké mazivo, penetrační olej, antikorozní přípravek, přípravek na vytěsnění vlhkosti či prostředek na čištění kovů. Balení WD 40 nabízíme v objemech 100, 200, 400 a 450ml.
Dodáván je včetně aplikační trubičky pro nanášení do hůře dostupných míst a snížení rozstřiku.

Je okamžitě a maximálně účinné, rychle penetrující mazivo a konzervant. Slučuje vlastnosti několika výrobků. Nepostradatelný pomocník kutilů a profesionálů. Slouží jako ochrana před vlhkostí, oxidací a solné mlze. Ochranný prostředek kovových částí zbraní a loveckých pomůcek, mazadlo bowdenů, kuličkových výsuvů, dveřních a okenních pantů, elektronářadí apod. Slouží jako rozpouštědlo starých mazadel, uvolňuje zalehlé a ztuhlé mechanismy zámky. WD-40 lze aplikovat několika způsoby: nástřikem pomocí spreje nebo mechanického rozprašovače, nátěrem, ponořením předmětu do lázně WD-40.

Použití

  • Vysokopevnostní oceli (vodíkové křehnutí) – označen jako bezpečný podle Lawrence Hydrogen Effusion Testu.
  • Guma – není viditelný žádný vliv na povrch různých druhů gumy při aplikaci WD-40 sprejem. Některé druhy gumy bobtnají při delším ponoření do WD-40. 
  • Plasty – následující plastické hmoty byly ponořeny do WD-40 po dobu 168 hodin bez viditelného účinku: Polyetylen, Akrylik, Vinyl, Polypropylen, Polyester, Nylon, Teflon, Epoxy, Delrin, Formica (obdoba Umakartu).U průhledného polykarbonátu a polystyrénu se mohou objevit trhlinky nebo praskliny při kontaktu s WD-40. 
  • Barvené povrchy – řada druhů barev na různých površích byla vystavena působení WD-40 bez účinku. U některých leštidel na bázi vosku může dojít k změkčení povrchu.
  • Látky – následující tkaniny byly vystaveny působení WD-40 bez vlivu, s výjimkou slabého znečištění, které lze snadno odstranit benzínem nebo jiným tekutým čisticím prostředkem: nylon, orlon, vlna, dacron, bavlna.

Vlastnosti

  • Bez silikonu
  • Vytěsňuje vlhkost
  • Uvolňuje zrezivělé části
  • Chrání a konzervuje
;