Značka Jekko

obrazek_minijerabu

Jekko s.r.l. je největším výrobcem minijeřábů v Itálii a zároveň třetím nejvýznamnějším dodavatelem na světě. Výrobní závod minijeřábů a zdvihací techniky JEKKO má své sídlo v severoitalské provincii Treviso v městečku Colle Umberto. Již více než 40 let dodává jednotlivé série minijeřábů pro použití ve všech sférách obchodu, průmyslu a služeb. V současnosti je značka JEKKO distribuována na všech pět kontinentů světa za pomoci sítě více než 25 proškolených dealerů. Více informací na stránkách výrobce minijeřábů a zdvihací techniky JEKKO.

Více informací na stránkách výrobce minijeřábů a zdvihací techniky JEKKO.

Jekko.it

logo_jekko

Na český trh se jako novinka v roce 2016 dostávají jedinečné minijeřáby a špičková zdvihací technika italské značky JEKKO.

PRODEJ, PRONÁJEM a SERVIS minijeřábů a zdvihací techniky JEKKO zajišťuje společnost PRO-DOMA, divize Technika, která se stala výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku.

Minijeřáby značky JEKKO byly konstruovány a vyvíjeny pro zvedání a přemisťování břemen zejména na místech s omezeným manipulačním prostorem, kam se jiná technika nedostane. Kompaktní velikost minijeřábu dovoluje ve složeném stavu projet již dveřmi šíře 80 cm standardní dvoumetrové výšky, což ho předurčuje k využití v případech, kdy jiné řešení není možné nebo je velmi nákladné. Redukovaná váha celého zařízení umožňuje snadný transport, rychlý, plynulý a precizní pohyb a jednoduchou manipulaci. Instalace, nastavení a zprovoznění minijeřábu JEKKO je pro obsluhu snadné, rychlé a uživatelsky přátelské, nevyžaduje žádné složité programování. Rychlost a flexibilita minijeřábu šetří čas a peníze, zajišťuje vysokou produktivitu práce a rychlou návratnost investice.

JEKKO nabízí kompletní škálu modelů minijeřábů v různých velikostech, vybavených naftovými, benzínovými nebo elektrickými motory s možností připojení záložního bateriového zdroje. Velkou předností je široký výběr doplňkového příslušenství, jako např. dálkové ovládání, hydraulické i manuální výložníky, háky, kladky, přísavky a manipulátory pro práci se skleněnými tabulemi a výplněmi. Konstrukce minijeřábů JEKKO umožňuje zdvihání relativně těžkých břemen do vysokých výšek s využitím pouze minimální stabilizační základny, to vše s důrazem na zajištění maximální bezpečnosti provozu.

Složený minijeřáb menších modelů snadno projede zárubněm běžných 80 cm širokých dveří, aby se mohl uvnitř rozložit a zdvihnout až dvouapůltunová břemena do výšky 15 m. Technika se po ukončení činnosti zase velmi rychle složí a může se na malém návěsu přemístit na další stavbu. Velké modely minijeřábů mají nosnost až 7,5 tuny a dosah 28 metrů a projedou vraty širokými 150 cm.

Možnosti využití jsou opravdu široké, minijeřáby a zdvihací stroje se uplatní zejména ve stísněných prostorech a na stavbách s omezeným přístupem, kde se nachází větší množství překážek, v centrech historických měst s úzkými uličkami a hustým provozem, uvnitř budov např. ve výrobních halách při montáži ocelových nosníků nebo v obchodních centrech. Odpadá tak starost s rozebíráním stavby, odkrýváním střechy, blokováním provozu a hledáním dostatečné plochy pro stabilizaci jeřábu. Pro práci ve vnitřních prostorách se pro tichý a bezemisní provoz využívá napojení minijeřábu přímo do elektrické sítě. Pro manipulaci se skleněnými prvky např. při kotvení skleněných fasád zvenčí, zevnitř i ze střechy přichází na řadu použití speciálních vakuových přísavek a manipulátorů JEKKO.

S návrhem řešení a výběrem vhodného typu stroje vzhledem k rozsahu stavby a typu nákladu Vám po předchozí dohodě pomohou zkušení odborníci na některé z poboček společnosti PRO-DOMA, divize Technika v Českých Budějovicích, Praze, Brně, Ostravě nebo Staré Hradiště (Pardubice). Na všech pobočkách je poskytován záruční i pozáruční servis na techniku JEKKO, samozřejmostí je i odborné zaškolení obsluhy a zajištění dodávek potřebného příslušenství a náhradních dílů.

obrazek_minijerabu
obrazek_minijerabu