• Vnitřní stavba

JAK SE STAVÍ SEN – EXTRA

Díl číslo 3: Domek po babičce jako rodinné zázemí

Paní Hana je samoživitelkou. Má čtyři dcery a s mladšími dvěma žije ve společné domácnosti. Hana zdědila po své babičce menší domek. Dům má čtyři obytné pokoje a kuchyň. Po nastěhování jí s nutnou rekonstrukcí elektrických, vodovodních a odpadních rozvodů a podlah pomohla její rodina. Na další vylepšení bydlení neměla paní Hana peníze, vzhledem ke své složité sociální životní situaci si totiž nemůže dovolit hypotéku nebo větší finanční půjčku.

Image 6

Další díly Jak se staví sen
PRO-DOMA i letos sponzorem Jak se staví sen
Jak se staví sen, 1. díl
Jak se staví sen, 2. díl
Jak se staví sen, 4. díl
Jak se staví sen, 5. díl

Rekonstrukce místností

Díky pořadu Jak se staví sen Extra prošel rekonstrukcí dětský pokojíček a s ním sousedící pokoj, původně používaný jako odkládací místnost. Přestavbu si dále vyžádala i kuchyň a obývací pokoj. Světlá kuchyňská linka ve tvaru L byla osazena pracovní deskou v barvě dubu. Design linky byl přenesen do sousedícího obývacího pokoje v podobě příborníku, stolové desky a televizního stolku.

Image 5
Image 7

Sjednocení barvy i dekoru

Na veškeré výmalby a nátěry byla použita univerzální barva Amphibolin, jejíž předností je velká odrazivost světla a použitelnost na všechny druhy povrchů. Všechny zrekonstruované místnosti byly nově opatřeny novými bílými zárubněmi. Podlahy v celém prostoru byly sjednoceny do jedné barvy i dekoru.

Díky rekonstrukci se podařilo vytvořit tři nové pokoje plné barev, v kterých se bude jak mamince Haně, tak i oběma dcerám příjemně bydlet.

Veškerý stavební materiál použitý při rekonstrukci zdarma dodala PRO-DOMA, SE.

Image 9
Image 10
Image 13