• Technika
  • Střecha
  • Hrubá stavba

PRO-DOMA partnerem memoriálu Antonína Fajkoše

Podporujeme a vychováváme budoucí profesionály.

Partnerem 12. ročníku Memoriálu Antonína Fajkoše (MAF) a s ní spojené soutěže určené vysokoškolským studentům je společnost PRO-DOMA, SE.

Posláním soutěže je vyhledávat talentované studenty a podnítit jejich zájem o nové vědomosti spojené se střechami.

Popularizace stavitelství

MAF (Doc. Ing.Antonín Fajkoš, CSc. byl významným mezinárodním odborníkem v oboru střech) si klade za cíl přispět k popularizaci tohoto oboru a vyprofilování nových osobností a znalců. Soutěž je určena studentům všech vysokých škol v České a Slovenské republice.

V letošním 12. ročníku MAF 2022 byla nově vyhlášena cena společnosti PRO-DOMA.

Image 2

Prodej a služby okolo střech

Podle Jiřího Dolníčka, ředitele divize Střechy, ve společnosti PRO-DOMA, SE, jsou i v tomto oboru zapotřebí noví odborníci. „Takoví, kteří by se pro střechy nadchli, cílili na kvalitu v tomto oboru a dali mu nové impulzy. Kde jinde začít, než na školách? Chceme studentům ukázat, jak funguje prodej a služby okolo střech u nás v PRO-DOMA,“ doplňuje Dolníček.

Nejkomplexnější technické řešení

Cena společnosti PRO-DOMA bude udělena projektu, který bude nejkomplexnější z pohledu technického řešení, možné realizace a navíc z pohledu reálné dodávky materiálu.

Do 12. ročníku MAF bylo možné přihlásit všechny typy vysokoškolských prací, které byly zpracovány v období od 1. 9. 2021 do 31. 8. 2022. Uzávěrka soutěže proběhla 15. listopadu 2022.

Více informací o MAF.