STAVEBNÍ MECHANIZACI A NÁŘADÍ VLASTNIT NEMUSÍTE

KDY SE VYPLATÍ ZAJET SI K NÁM DO PŮJČOVNY?

Už se vám to určitě stalo. Naplánovali jste si doma stavební akci a nemáte např. dlouhý vysunovací , , , , výkonnou vrtačku nebo . Obtěžovat sousedy se vám nechce a kupovat věc, kterou použijete jednorázově nebo jen občas, se nevyplatí. Pak jsou tady právě .

CO VŠECHNO SE DÁ VYPŮJČIT

V našich stavebních půjčovnách najdete skoro , a to od velké a menší mechanizace (, nakladače, minirýpadla, přívěsné vozíky, kompresory, ), přes elektrocentrály, brusky, čerpadla, , kontejnery až po elektrické a ruční nářadí a zahradní techniku.

ZBOŽÍ DOPLNĚNÉ SOUVISEJÍCÍMI SLUŽBAMI

A protože potřebné zboží musíte nějak , přivézt, vrátit a zaplatit, existuje v souvislosti se zapůjčováním stavební techniky, mechanizace a nářadí celá škála doplňkových služeb. Standardem už je objednávka a platba přes internet, odborné poradenství jak přímo v obchodě, tak i po telefonu, zprovoznění zboží nebo servis přímo u zákazníka a dodávka (a odvoz) zboží přímo na domluvenou adresu v přesně stanovený čas.

FLEXIBILITA A PŘÍZNIVÉ CENY

Zákazníkům se snažíme vycházet vstříc šíří a kvalitou sortimentu, otevírací dobou, , přijatelnými kaucemi, nízkými cenami, výhodným pojištěním, věrnostními kartami a poprodejním zákaznickým servisem. a vyberte si, co potřebujete. Nebo využijte našeho formuláře (viz níže) a napište svůj dotaz našim specialistům. Těšíme se na vás.