• Střecha

Střešní krytina SATJAM Taurus Modul

Krytina Taurus Modul je inovací oblíbené maloformátové krytiny Taurus Premium a vyrábí se na nové výkonnější lince v Ostravě. Zachovává její tvar s výraznou profilací, který z krytiny dělá moderní architektonický prvek. Tuto vysoce pevnou a nepřehlédnutelnou krytinu lze použít od sklonu 15 stupňů.

Krytina Taurus Modul se vyrábí ze dvou materiálů. Z jakostního ocelového plechu tloušťky 0,5 mm v několika variantách povrchových úprav a v nejvyšších jakostních třídách – nově také GreenCoat® Crown BT. Další provedení je z kvalitního norského hliníku tloušťky 0,6 mm, nově také se strukturovaným povrchem AluMat® Stucco.

Krytina je dodávána ve dvoumodulových šablonách o rozměrech 1 200 × 750 mm. Formát usnadňuje manipulaci, zrychluje pokládku a snižuje náklady na přepravu. Úspory formát zaručuje i díky nízké odpadovosti.

Nově je řešen transport a uskladnění krytiny. Krytina nemá ochrannou fólii, bezpečnost proti poškrábání při uložení na paletě zajišťují speciální polystyrénové tvarovky. Shora je krytina chráněna víkem z pevného plastu a celá paleta je bezpečně zabalena do smršťovací fólie.