PCI

PCI

Značka PCI je jedním z hlavních pilířů společnosti Master Builders Solutions CZ s.r.o., která se v roce 2020 vyčlenila z koncernu BASF a pod novým názvem sdružuje na českém trhu značky PCI, Thomsit a Master Builders Solutions. Díky širokému portfoliu značek, produktů a systémových řešení, je společnost Master Builders Solutions CZ s.r.o. jedním z nejkomplexnějších dodavatelů stavebních hmot a stavební chemie na českém trhu.

Značka PCI má za sebou úspěšnou historii 70 let. V roce 1950, na začátku éry hospodářského rozmachu, založili v Německu inženýr Karl Strehle z Augsburgu a Hans W. Schulz, podnikatel z Frankfurtu, firmu "Poly-Chemie-Ingenieurgesellschaft mbH". O rok později už se jim povedlo dosáhnout průlomu na trhu s jejich legendárním produktem PCI Emulsion.

Zakladatelé společnosti dokázali skvěle vycítit potřeby trhu. Jejich přísada do malty byla přesně tím stavebním materiálem, který stavební průmysl v době svého rozmachu potřeboval. Právě díky tomu se zrodila značka PCI. Výrobní závod, který sídlí v Chrudimi, má nyní přes 220 zaměstnanců a nabízí svým zákazníkům přes 600 produktů v oblasti stavebních hmot a speciálních systémů pro stavební praxi. V sortimentu PCI jsou mj. fasádní zateplovací systémy, materiály pro montáž keramických obkladů a , penetrace, izolace, malty, omítky a štuky, systémy pro sanace a izolace železobetonových konstrukcí a produktová řada pro podlaháře

Produkty značky PCI

  • 1
  • 2
  • 3