Baumit klima - dýchejte zdravě!

Chcete dýchat zdravě a mít vyrovnané klima po celý rok? Zkuste řadu Baumit Klima

Řada výrobků Baumit Klima – kvalitnější život ve vašich místnostech.V uzavřených prostorech tráví většina z nás 90 % svého života. Pokojové klima má proto zásadní vliv nejen na naše zdraví, ale i na vnitřnípohodu a kvalitu života. Interiér bez škodlivých látek s optimální teplotou a relativní vlhkostí vzduchu vytvoříme díky správné volbě vnitřní omítky.

Neobsahují alergeny

Baumit Klima je ucelená řada výrobků pro zdravé bydlení. Výrobky neobsahují alergeny, škodliviny, freony ani těkavé organické látky. Byly zkoušeny Rakouským institutem pro stavební biologii a ekologii. Obdržely ochrannou známku Natureplus Natureplus je mezinárodníorganizace, jejímž cílem je trvale udržitelný rozvoj ve stavebnictví. Stěžejním výrobkem v konceptu Zdravé bydlení je Baumit Klima omítka S se samoregulačním účinkem. Omítka má díky své členité struktuře tvořené velkým množstvím otevřených mikroskopických pórů zvýšenou absorpčníschopnost.

Vyšší akumulační schopnost

Je schopna rychle pojmout velké množství vzdušné vlhkosti a pak jí při nízké relativní vlhkosti rovnoměrně uvolňovat zpětdo interiéru. Místnost tak výrazně lépe odolává výkyvům vlhkosti a zachovává si příjemné vyrovnané mikroklima – ani příliš vlhké a ani příliš suché. Hlavním pojivem je vápno.Antibakteriální účinek vápenných omítek je známý již v antice. Díky větší objemové hmotnosti má Klima omítka S vyšší akumulační schopnost.

  • Významně regulují vlhkost vzduchu
  • Vytvářejí zdravé mikroklima 
  • Zvyšují komfort bydlení

Týká se témat

Zeptejte se specialisty

Poptejte nás

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací