Stavební mechanizaci a nářadí vlastnit nemusíte
12. únor 2020

Kdy se vyplatí zajet si k nám do půjčovny?

Už se vám to určitě stalo. Naplánovali jste si doma stavební akci a nemáte např. dlouhý vysunovací žebřík, míchačku, cirkulárku, vibrační desku, výkonnou vrtačku nebo průmyslový vysavač. Obtěžovat sousedy se vám nechce a kupovat věc, kterou použijete jednorázově nebo jen občas, se nevyplatí. Pak jsou tady právě naše půjčovny stavebních strojů, mechanizace a nářadí.

Co všechno se dá vypůjčit

V našich stavebních půjčovnách najdete skoro vše, co na stavění a rekonstrukci, zahradu nebo drobnou údržbu potřebujete, a to od velké a menší mechanizace (jeřáby, nakladače, minirýpadla, přívěsné vozíky, kompresory, plošiny, výtahy), přes elektrocentrály, brusky, čerpadla, lešení, kontejnery až po elektrické a ruční nářadí a zahradní techniku.

PRONÁJEM STAVEBNÍCH STROJŮ A TECHNIKY

Zboží doplněné souvisejícími službami

pujcovnaA protože potřebné zboží musíte nějak najít a objednat, přivézt, vrátit a zaplatit, existuje v souvislosti se zapůjčováním stavební techniky, mechanizace a nářadí celá škála doplňkových služeb. Standardem už je objednávka a platba přes internet, odborné poradenství jak přímo v obchodě, tak i po telefonu, zprovoznění zboží nebo servis přímo u zákazníka a dodávka (a odvoz) zboží přímo na domluvenou adresu v přesně stanovený čas.

Flexibilita a příznivé ceny

Zákazníkům se v naší síti půjčoven snažíme vycházet vstříc šíří a kvalitou sortimentu, otevírací dobou, profesionálním odborným poradenstvím, přijatelnými kaucemi, nízkými cenami, výhodným pojištěním, věrnostními kartami a poprodejním zákaznickým servisem. Kontaktujte naše půjčovny a vyberte si, co potřebujete. Nebo využijte našeho formuláře (viz níže) a napište svůj dotaz našim specialistům. Těšíme se na vás.

 

Mgr. Luděk Svoboda, PRO-DOMA, SE

Zeptejte se specialisty

Objednejte zde

Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace