Využijte současné situace k realizaci svého vysněného stavebního projektu
20. duben 2020

Svět českého stavebnictví se ani v koronavirové krizi nezastavil a točí se dál

Všechno zlé je pro něco dobré, praví staré české přísloví. Protiepidemiologická opatření sice tvrdě zasáhla všechna odvětví ekonomiky, nicméně stavebnictví patří k několika málo oborům, v němž se neustále pracuje a staví se dál.

Výrazné slevy na materiál a na práci

Výrobci a dodavatelé stavebního materiálu, aby se udrželi v černých číslech a zajistili si tak budoucnost, poskytují výrazné slevy. To samé platí i o přípravě staveb (architekti a projektanti), realizačních stavebních firmách a řemeslnících.

Proto se vyplatí této mimořádné situace využít a plánovanou stavbu domu nebo rekonstrukci bytu zrealizovat co nejdříve. Tomu napovídá i mírný pokles cen prodávaných nemovitostí daný zvýšenou inzertní nabídkou i potenciální daňové úlevy připravované vládou a parlamentem (odpuštění daně z nabytí nemovitosti).

Jarní stavební sezona v plném proudu covidu navzdory

rekonstrukceNa bezpečnostní epidemiologická opatření PRO-DOMA zareagovala ihned a poskytla jak firemním zákazníkům, tak koncovým uživatelům odpovídající servis (desinfekční prostředky, rukavice) včetně speciálních výdejních míst pro odběr zboží.

PRO-DOMA připravila v rámci nové stavební sezony, která v březnu začala, celou řadu slevových akcí a věrnostních programů, zaměřených jak pro na firmy, tak i na konečné uživatele z řad maloobchodu.

Jde například o prodej materiálů pro hrubou stavbu (stavební pojiva a hmoty, dřevo, cihly, izolace, kanalizace, komíny a hutní matariál) a střechy (střešní krytina, okapy). PRO-DOMA dále poskytuje slevy i na okna, dveře, schody, obklady a dlažby, stavební chemii, barvy a laky, oplocení a věci týkající se realizace a vybavení zahrad. V neposlední řadě prodáváme za výhodné ceny i stavební nářadí.

Přijďte se přesvědčit i vy a nakupte pro svůj vysněný stavební projekt výhodně a u pravých profesionálů. Těšíme se na vás.

Mgr. Luděk Svoboda, PRO-DOMA, SE

Zeptejte se specialisty

Objednejte zde

Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace