Jak na to?

Vyplňte poptávku a my se vám ozveme z vybrané prodejny, abychom vám bezplatně připravili zvýhodněnou nabídku vybraného sortimentu na míru.

Zaslat poptávku

Knauf

Do akce ProDům je zařazen tento sortiment. Přesná výše slevy se odvíjí od množství odebraného sortimentu.

SDK desky Slevy až 30 %
Vláknocementové desky Slevy až 20 %
Suché podlahy Slevy až 20 %
Tmely, stěrky Slevy až 20 %
Sádrové omítky Slevy až 33 %

Společnost KNAUF je v ČR více než čtvrtstoletí jedním z nejvýznamnějších výrobců sádrokartonových stavebních systémů. Značka KNAUF se tak za dobu své existence stala synonymem pro celou oblast suché výstavby. Pomocí systémů suché výstavby můžete realizovat prakticky vše – postavit dělicí příčky a předsazené stěny, podhledy, podkrovní místnosti, ale také položit podlahy. Z hlediska užitných vlastností umí systémy suché výstavby vyřešit celou řadu problémů, počínaje akustikou, požární ochranou, tepelnou izolací či ochranou před vlhkostí apod. Vše je pouze otázka správné volby konstrukce, složení nejvhodnějších komponentů a kvality práce. Stěžejní výhody suché výstavby lze shrnout do tří zásadních bodů – rychlost, absence vlhkých procesů a nízká hmotnost konstrukce. Všechny tři vlastnosti jsou důležité jak u rekonstrukcí starších objektů, tak pro stavbu nových domů a to včetně dřevostaveb či pasivních domků.

Vybrané materiály pro váš dům

SÁDROKARTONOVÉ STAVEBNÍ DESKY KNAUF PRO VÝSTAVBU V DOMĚ

DESKY KNAUF WHITE – KNAUF RED PIANO – KNAUF GREEN

Systém suché výstavby staví na základním produktu a tím jsou sádrokartonové stavební desky. Pro běžné konstrukce se používají sádrokartonové desky KNAUF White (desky s bílým pláštěm do běžných místností), KNAUF Red Piano (protipožární desky s červeným pláštěm, které navíc zlepšují akustické vlastnosti základních konstrukcí, ideální do podkroví) či KNAUF Green (impregnované desky se zeleným pláštěm vhodné do koupelen a vlhkých místností).

KNAUF DIAMANT

Deska s výraznou přidanou hodnotou – to je deska KNAUF DIAMANT, která je třikrát pevnější než stěna z pórobetonu, je odolná proti mechanickému poškození a má nižší vzduchovou neprůzvučnost než plná cihla, a to při 5x nižší hmotnosti.

Fotogalerie

Dodavatelé

Poptejte nás

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací