Jak na to?

Vyplňte poptávku a my se vám ozveme z vybrané prodejny, abychom vám bezplatně připravili zvýhodněnou nabídku vybraného sortimentu na míru.

Zaslat poptávku

Presbeton

Do akce ProDům je zařazen tento sortiment. Přesná výše slevy se odvíjí od množství odebraného sortimentu.

Skupina A - Zámkové a skladebné dlažby Slevy až 27 %
Skupina A - Zdící prvky Slevy až 27 %
Skupina B - Zámkové a skladebné dlažby – Kat. B Slevy až 20 %
Skupina B - Zdící prvky Slevy až 20 %
Skupina B - Plošné dlažby (s výjimkou řezané výroby) Slevy až 20 %
Skupina C - Natural dlažby Slevy až 17 %
Skupina C - Venkovní architektura Slevy až 17 %

Objednávky v termínu 1. 3. - 30. 6. 2018. Vývoz do 31. 8. 2018.

PRESBETON - přední český výrobce širokého sortimentu betonového zboží.

Venkovní dlažby

Společnost PRESBETON vyrábí několik druhů betonových dlažeb – zámkové a skladebné dlažby, plošné dlažby, natural dlažby, vegetační a drenážní dlažby a slepecké dlažby. Dle tloušťky dlažby je lze použít buď pro pochozí nebo pojezdové plochy, případně pro plochy s vyšším zatížením. Dlažby jsou určené k použití v soukromém a veřejném sektoru. Vzhledem k široké nabídce rozměrů, tvarů, barev a povrchů se hodí do jakéhokoliv exteriéru – zpevněné plochy v okolí rodinných domů, chat či chalup, dlažby na terasu, okolo bazénu, do zahrady apod. Všechny dlažby jsou opatřeny impregnací proti znečištění a k ochraně před povětrnostními vlivy.

Zdicí prvky

Do této skupiny patří zdicí tvarovky, kameny či cihly určené pro výstavbu plotů, zídek, altánů, pergol, garáží a jiných menších staveb. Hladké a štípané tvarovky FACE BLOCK tvoří notoricky známý a ucelený zdicí systém. Rumplované kameny CRASH BLOCK a CAKE BLOCK svým vzhledem připomínají staré otlučené zdi a působí velice přirozeným dojmem. Jednoduchý a úsporný zdicí systém SIMPLE BLOCK je určený pro bezespárové zdění. Novinkou jsou originální designové tvarovky RONDE BLOCK, které mají oválný tvar a lze z nich stavět rovné, vlnité i zaoblené stěny. A nakonec tradiční betonové cihly lícové, které se vyrábějí v hladkém nebo rumplovaném provedení. Všechny tyto zdicí prvky jsou opatřeny impregnací proti znečištění a k ochraně před povětrnostními vlivy.

Prvky venkovní architektury

Rozmanitá skupina výrobků, do které patří lavičky, sedáky, květináče, stoly, odpadkové koše, stojany na kola, skateboardingové prvky a zároveň výrobky určené k ochraně, úpravě nebo ohraničení různých ploch či zpevnění svahů: palisády, travní lemy, okrasné stěny a svahové tvárnice, záhonové obruby a bazénové lemy.

Schodišťové stupně a montovaná schodiště

Na zakázku a přesně na míru se vyrábí montovaná venkovní schodiště a schodišťové stupně – přímé, obloukové, nájezdové, rohové.

Fotogalerie

Dodavatelé

Poptejte nás

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací