Jak na to?

Vyplňte poptávku a my se vám ozveme z vybrané prodejny, abychom vám bezplatně připravili zvýhodněnou nabídku vybraného sortimentu na míru.

Zaslat poptávku

Ytong

Do akce ProDům je zařazen tento sortiment. Přesná výše slevy se odvíjí od množství odebraného sortimentu.

Zdivo a doplňky Slevy až 34 %
Stropní konstrukce a komíny Slevy až 26 %

Objednávky v termínu 1. 3. – 30. 6. 2018. Vývoz do 31. 12. 2018.

Stavební systém Ytong

Stavební systém Ytong je známý jako rychlé a snadné řešení výstavby. Oblíbený je také pro svou snadnou tvarovatelnost, díky níž je minimum stavebního odpadu i u tvarově atypických projektů. Systémové stavění s Ytongem však znamená mnohem širší možnosti, jak stavět efektivně a bez rizika. Ytong představuje kompletní řešení stavby – kromě tvárnic a překladů jsou to díly pro výstavbu stropu, střechy, schodů. Tyto masivní prvky přispívají k vynikajícím tepelněizolačním vlastnostem, navíc zvyšují celkový komfort bydlení. Ve stropě je možné vést například instalace a střecha zabraňuje letnímu přehřívání. Schodištní díly výrobce dodává připravené na míru podle projektové dokumentace. Tepelněizolační řada obvodových tvárnic Lambda YQ je určena pro jednovrstvé zdění bez zateplování, a to i u nízkoenergetických a pasivních domů.

Dodavatel jako partner při výstavbě

Systém Ytong nabízí také široké možnosti poradenských služeb. Rozhodnout se pro jednoho dodavatele je nejen úsporou vašeho času a zárukou kvalitního výsledku. Získáte také podporu ve všech krocích výstavby, od plánů až po samotnou realizaci.

Fotogalerie

Dodavatelé

Poptejte nás

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací