Nahrávám...
Aktualizuji zobrazený obsah
  Hledat

  Menu

  PŮJČOVNA PRO-DOMA

  Půjčovna PRO-DOMA

  Jak funguje naše půjčovna?

  Pronájem techniky, mechanizace a zařízení pro stavebníky zajišťují vybrané pobočky PRO-DOMA, SE ve spolupráci s dceřinou společností TONSTAV-SERVICE s.r.o.

  Na e-shopu půjčovny si vyberete požadované zařízení a odešlete nezávaznou poptávku s bližší specifikací termínu a místa převzetí.

  Následně budete kontaktováni pracovníkem našeho servisního centra, který s Vámi projedná veškeré podrobnosti pronájmu, navrhne nejvhodnější řešení a upřesní cenové podmínky pronájmu včetně případných doplňkových služeb (potřebné příslušenství, závoz, obsluha apod.).

  Pokud si při výběru nebudete vědět rady, neváhejte se na nás obrátit přímo telefonicky nebo na e-mailovou adresu uvedenou v kontaktech

  Vybraná ustanovení podmínek nájmu:

  • Nájemce, který není registrovaným zákazníkem s dostatečným kreditním limitem, předloží dva doklady totožnosti a podepíše zjednodušenou Rámcovou kupní a nájemní smlouvu, jejíž přílohou jsou Všeobecné obchodní podmínky. Při předání předmětu nájmu podepíše nájemce Protokol o předání a převzetí a může být požadováno složení kauce.
  • Do nájemného se započítávají všechny započaté hodiny nebo kalendářní dny nájmu včetně soboty a neděle. U některých může být zvlášť účtováno příslušenství nebo opotřebení stroje. 
  • Pronajímatel nezodpovídá za žádné škody způsobené provozem a používáním předmětů nájmu nájemcem nebo 3.osobou. 
  • Nájemce je povinnen vrátit předmět nájmu nepoškozený, funkční a řádně očištěný. Bude-li předmět nájmu nepřiměřeně znečištěný, nájemce uhradí náklady na vyčištění dle ceníku pronajímatele.
  • Nájemce po celou dobu pronájmu odpovídá za poškození, zničení nebo ztrátu předmětu nájmu. V případě ztráty, krádeže či zničení zapůjčeného předmětu je nájemce povinnen uhradit cenu nového předmětu nájmu dle ceníku pronajímatele.
  • Při vrácení předmětu nájmu je pronajímatel povinnen vrátit nájemci složenou kauci po úhradě nájemného a případných dalších služeb a nákladů.

  Kompletní znění Všeobecných obchodních podmínek je k dispozici u obsluhy pobočky nebo na webu pro-doma.cz.

  Služby půjčovny PRO-DOMA, SE zajišťuje 14 poboček PRO-DOMA, SE a dceřiná společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o.

  Specialistou na pronájem a nositelem našeho know-how je v PRO-DOMA, SE společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o., která působí na českém trhu již od roku 1996. Centrála společnosti sídlí v Českých Budějovicích. Vedle pobočky České Budějovice disponuje sítí poboček v Praze, Berouně, Brně, Ostravě a Hradci Králové.

  Nabízí komplexní služby a servis pro stavební profesionály.

  • Pronájem stavebních strojů a techniky
  • Profesionální servis stavebních strojů a techniky
  • Prodej stavebních strojů, techniky a specializovaného zboží
  • On-line prodej přes e-shop
  Zobrazit celý popis
  Zvolená kategorie nebo kombinace filtrů neobsahuje žádné zboží.