Nahrávám...
Aktualizuji zobrazený obsah
  Hledat

  Menu

  Podmínky půjčovny

  Jak funguje naše půjčovna?

  Pronájem techniky, mechanizace a zařízení pro stavebníky zajišťují vybrané pobočky PRO-DOMA, SE ve spolupráci s dceřinou společností TONSTAV-SERVICE s.r.o.

  Na e-shopu půjčovny si vyberete požadované zařízení a odešlete nezávaznou poptávku s bližší specifikací termínu a místa převzetí.

  Následně budete kontaktováni pracovníkem našeho servisního centra, který s Vámi projedná veškeré podrobnosti pronájmu, navrhne nejvhodnější řešení a upřesní cenové podmínky pronájmu včetně případných doplňkových služeb (potřebné příslušenství, závoz, obsluha apod.). V případě požadavku na závoz techniky účtujeme 22,- Kč/km bez DPH.

  Pokud si při výběru nebudete vědět rady, neváhejte se na nás obrátit přímo telefonicky nebo na e-mailovou adresu uvedenou v kontaktech

  Vybraná ustanovení podmínek nájmu:

  • Nájemce, který není registrovaným zákazníkem s dostatečným kreditním limitem, předloží dva doklady totožnosti a podepíše zjednodušenou Rámcovou kupní a nájemní smlouvu, jejíž přílohou jsou Všeobecné obchodní podmínky. Při předání předmětu nájmu podepíše nájemce Protokol o předání a převzetí a může být požadováno složení kauce.
  • Do nájemného se započítávají všechny započaté hodiny nebo kalendářní dny nájmu včetně soboty a neděle.* U některých může být zvlášť účtováno příslušenství nebo opotřebení stroje. 
  • Pronajímatel nezodpovídá za žádné škody způsobené provozem a používáním předmětů nájmu nájemcem nebo 3.osobou. 
  • Nájemce je povinnen vrátit předmět nájmu nepoškozený, funkční a řádně očištěný. Bude-li předmět nájmu nepřiměřeně znečištěný, nájemce uhradí náklady na vyčištění dle ceníku pronajímatele.
  • Nájemce po celou dobu pronájmu odpovídá za poškození, zničení nebo ztrátu předmětu nájmu. V případě ztráty, krádeže či zničení zapůjčeného předmětu je nájemce povinnen uhradit cenu nového předmětu nájmu dle ceníku pronajímatele.
  • Při vrácení předmětu nájmu je pronajímatel povinnen vrátit nájemci složenou kauci po úhradě nájemného a případných dalších služeb a nákladů.

  * Víkend za polovinu - pouze na vybrané stroje a zařízení při dodržení podmínek vrácení - více informací v odkazu níže.