Zvláště pak u exteriérových řešení, např. u barvy na fasádu domu, má správný výběr zásadní důležitost. Svoji roli při něm hraje jak estetické hledisko, tak funkční vlastnosti. Fasádní barva je jednou ze složek chránící stavbu před nepříznivými povětrnostními vlivy a její vhodně použitý odstín zajistí, aby dům tvořil společně se zahradou a okolím jeden estetický celek. Konkrétní barva potom ovlivňuje i tepelné vlastnosti stavby. Je zřejmé, že výběr barvy na fasády není jednoduchou záležitostí a má celou řadu míst, na kterých je třeba se dobře rozhodnout. To však ve větší či menší míře platí pro výběr všech barev a laků a ideálním řešením je proto obrátit se na naše prodejce v některé z prodejen PRO-DOMA, nejširší sítě se stavebninami v České republice.

Výrobci

SILCOLOR

Silikonová barva SILCOLOR je vodou ředitelná fasádní barva pro finální povrchovou úpravu zdiva, betonových panelů apod. Zajišťuje ochranu a barevné sjednocení podkladu, je paropropustná a vysoce hydrofobní. Povrch zůstává dlouho čistý.

BÍLÝ POPISOVAČ ALTECO Paint Marker

ALTECO Paint Marker bílý popisovač - Popisovač pro každou příležitost

Impregnace na dřevo PRO-DOMA

Vodou ředitelný tekutý impregnační přípravek určený pro preventivní ochranu stavebního dřeva proti dřevokaznému hmyzu, houbám a plísním v interiéru i exteriéru.

LAZURA NA DŘEVO

Bezaromátový lazurovací prostředek v nestékavém provedení na bázi modifikované alkydové pryskyřice, speciálních olejů, anorganických, případně organických mikro jemných pigmentů a alifatických uhlovodíků.

Malířský nátěr PRO-DOMA Premium

Malířský vodouředitelný nátěr na bázi akrylátové disperze s obsahem plniv, aditiv, fungicidních látek, derivátu celulózy a titanové běloby.

Malířský nátěr PRO-DOMA Standard

Malířský vodouředitelný nátěr na bázi akrylátové disperze s obsahem plniv, aditiv, fungicidních látek, derivátu celulózy a titanové běloby.

Objednejte zde

Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace