Zvláště pak u exteriérových řešení, např. u barvy na fasádu domu, má správný výběr zásadní důležitost. Svoji roli při něm hraje jak estetické hledisko, tak funkční vlastnosti. Fasádní barva je jednou ze složek chránící stavbu před nepříznivými povětrnostními vlivy a její vhodně použitý odstín zajistí, aby dům tvořil společně se zahradou a okolím jeden estetický celek. Konkrétní barva potom ovlivňuje i tepelné vlastnosti stavby. Je zřejmé, že výběr barvy na fasády není jednoduchou záležitostí a má celou řadu míst, na kterých je třeba se dobře rozhodnout. To však ve větší či menší míře platí pro výběr všech barev a laků a ideálním řešením je proto obrátit se na naše prodejce v některé z prodejen PRO-DOMA, nejširší sítě se stavebninami v České republice.

Výrobci

PCI Multitop® Classic


Interiérová disperzní barva s citrusovou vůní

PCI Multitop® Premium


Interiérová disperzní barva, omyvatelná

PCI Silcofug® E

Silikonový tmel pro pružné spáry v interiéru interiéru a exteriéru

PROFI Akrylátová fasádní barva

Vysoce kvalitní fasádní vodouředitelná akrylátová barva, obsahuje přísady proti růstu bakterií a plísní.

PROFI Silikátová fasádní barva

Vysoce kvalitní silikátová barva na bázi vodního skla s minerálními pigmenty, přísadami a plnivy, obsahuje přísady proti růstu bakterií a plísní

PROFI Silikonová fasádní barva

Vysoce kvalitní barva na bázi silikonové pryskyřice se silným hydrofobizačním účinkem, obsahuje přísady proti růstu bakterií a plísní.

Objednejte zde

Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace