Od těchto prvků očekávají zákazníci především kvalitní zpracování z hlediska konstantních rozměrů, dále snadnou montáž a v neposlední řadě i maximální odolnost proti mechanickému namáhání i povětrnostním vlivům. Neboť každý očekává že betonový obrubník, tvarovky či palisáda budou mít právě tyto vlastnosti, které definují dlouhou živostnost. A právě takové produkty se snažíme nabízet ve svých prodejnách PRO-DOMA i my. Samozřejmostí je u nás velký výběr nejrůznějších prvků té nejvyšší kvality od prověřených dodavatelů, osobní přístup ke každému zákazníkovi, kompletní servis i příjemné ceny. Přijedete-li si k nám tedy pro betonový obrubník, různé tvarovky nebo vás zaujala nějaká námi nabízená palisáda dostanete od nás vždy plnohodnotný servis.

CSB - PALISÁDY CITY

Čtvercová palisáda svým tvarem přesně kopíruje betonovou dlažbu CSB - CITY a je tak vhodným doplňkem této dlažby a to v zahradní i městské architektuře. Dostupná ve velikostech od 40 do 120 cm a v šesti standardních barvách.

CSB - PALISÁDY LENA

Palisáda pro tvrobu okrasných či nízkých opěrných zdí. Po zasazení lze využít i pro schody a řešení nerovností terénu. Dostupná v šesti standardních barvách a ve výšce od 40 do 120 cm.

CSB - PALISÁDY VERA

Polygonální čtvercový tvar umožňuje stavbu rovný i obloukových stěn či schodů. Tato palisáda je dostupná ve výškách 40 a 60 cm a v šesti standardních barvách.

CSB - PALISÁDY YVETTE

Palisáda oválného půdorysu s kruhovou výsečí umožňuje tvorbu rovných i obloukových stěn. Palisády přesně zapadají do výsečí a výtváří tak souvislou řadu. Lze dodat v šesti standardních barvách.

CSB - VEGETAČNÍ TVÁRNICE MALÁ

Vegetační tvárnice určená pro zatravnění, zasypání štěrkem či pro zpevnění vahů nebo koryt.

CSB - VEGETAČNÍ TVÁRNICE VELKÁ

Velká vegetační trávnice vhodná pro zasypání štěrkem, zatravnění či zpevnění koryt a svahů. Rozměr 60x40 cm a možnost objednat ve výšce 8 nebo 10 cm.

Poptejte nás

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací