Do portfolia společnosti PRO-DOMA patří také betonové výrobky. Řada těchto produktů byla vyrobena v závodě BEST Mohelnice. Dlažba již dnes bývá běžně opatřena trvalou impregnací proti znečištění i pro zvýšení odolnosti povrchu proti zhoubnému vlivu chemických rozmrazovacích látek. V nabídce PRO-DOMA není problém zakoupit i finančně náročnější výrobky z betonu, jež jsou v luxusním provedení se zušlechtěným povrchem, který je ošetřený hedvábným lakem a UV či INFRA zářením. Při výběru dlažby je vždy nutné důkladně zvážit, jak moc bude namáhána. Pro plochy s velkým namáháním a pro pochozí a pojezdové plochy bývá doporučována kupříkladu betonová dlažba BEST-BASE. V PRO-DOMA lze vybírat i z pestrého spektra obrubníků pro všechny typy komunikací. K dostání jsou i nášlapné kameny pro zpevnění plochy a vegetační dlažba, která dovoluje zároveň zpevnění a zatravnění plochy s podílem zeleně 40,5 %.

BETONOVÉ OBKLADY – BROŽ PYRENEJE

Pyreneje tvoří větší množství horských masivů dělených pyrenejským zlomem, který se táhne po severní straně. Ledovci roztrhané oblasti a geologické podloží tvoří tvář tohoto silně zkrasovatělého pohoří.

BETONOVÉ OBKLADY GABRO – TVÁŘ KAMENE®

Přinést si domů část krajiny a v ruchu velkoměsta ucítit dotek přírody. Splnit si svůj sen a vytvořit prostor, který Vás zavede do kouzelných zákoutí a nabídne Vašemu domovu novou tvář s přírodním vzhledem – to je Brož Tvář kamene® Gabro.

BETONOVÉ ZÁBRANY, STOJANY NA KOLA

BETONOVÁ ZÁBRANA slouží jako zahrazovací sloupek / prvek do městského prostředí k oddělení parkových ploch a zelených ploch, pěších zón, chodníků, nákupních center a podobných ploch.

BROŽ 3D

Jedinečnost na první pohled zaručí moderní 3D provedení. Dlažba není jenom povrchová záležitost, 3D rozměr ji dodává určitou hloubku.

BROŽ ARCHICO®

Staňte se architektem ve svém vlastním domě! Prostor pro kreativitu, efektivnost a možnost kombinování nabízí dlažba Archico®.

BROŽ BARCELONA®

Moderní i historická, tichá i hlučná, klidná i rušná. Taková je Barcelona, srdce Katalánska.

Poptejte nás

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací