Na rozdíl od některých jiných typů plotů je betonový plot více odolné proti dešti, mrazům i dalším povětrnostním vlivům. Současně stavbu betonového plotu charakterizuje poměrně snadná konstrukce i vysoká úroveň funkčnosti – na výbornou plní betonový plot ochrannou funkci i zajišťování soukromí uvnitř oplocené oblasti. Zákazníci oceňují, že betonový plot přináší dnes i estetickou stránku, neboť k dispozici je již na trhu velké množství nejrůznějších vzorů a typů desek a bloků, které dokáží vykouzlit ploty mnoha různých tvarů a podob. Potřebujete-li i vy oplotit pozemek, lhostejno zda patří k rodinnému domu nebo komerčnímu objektu, neváhejte se zastavit v některé z mnoha prodejen PRO-DOMA pro radu či přímo nákup materiálu.

Výrobci

ZDICÍ BLOKY HISTORY

Vznešenost dávných dob provoní i Váš domov! Zdi s nádechem dávné minulosti se neustále drží na špičce oblíbenosti i mezi těmi nejnáročnějšími zákazníky. Kombinace malých a velkých kamenů a osm různých odstínů dokonale dokreslí jedinečnou image každého…

BEST - CIHLA

BEST - CIHLA je prvek klasických rozměrů vhodný k výstavbě kontrolních šachet, k obezdívkám komínů, ke stavbě zídek a plotů.

BEST - KASKADA I, II

BEST - KASKADA I, II jsou elegantní stavební prvky pro stavbu protihlukových, opěrných a dělicích zdí.

BEST - LUNETA I, II, III a IV

BEST - LUNETA jsou plotové zdicí tvarovky s hladkými pohledovými stranami.

BEST - NATURA I - VII

BEST - NATURA I - VII jsou plotové zdicí tvarovky.

BEST - ROKA I, II

BEST - ROKA I, II je ucelený plotový systém.

Poptejte nás

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací