Na rozdíl od některých jiných typů plotů je betonový plot více odolné proti dešti, mrazům i dalším povětrnostním vlivům. Současně stavbu betonového plotu charakterizuje poměrně snadná konstrukce i vysoká úroveň funkčnosti – na výbornou plní betonový plot ochrannou funkci i zajišťování soukromí uvnitř oplocené oblasti. Zákazníci oceňují, že betonový plot přináší dnes i estetickou stránku, neboť k dispozici je již na trhu velké množství nejrůznějších vzorů a typů desek a bloků, které dokáží vykouzlit ploty mnoha různých tvarů a podob. Potřebujete-li i vy oplotit pozemek, lhostejno zda patří k rodinnému domu nebo komerčnímu objektu, neváhejte se zastavit v některé z mnoha prodejen PRO-DOMA pro radu či přímo nákup materiálu.

Výrobci

CSB - FRAGMENT

Kombinací hladkých a štípaných kamenů rozdílných šířek docílíte neobvyklého moderního vzhledu. FRAGMENT je vhodný především ke stavbě nízkých okrasných zdí, zídek či rozmanitého optického rozdělení v zahradě.

CSB - NATURBLOK

Vzhled přírodního kamene je umocněn štípaným povrchem a barvami které dokonale imitují kámen.

Systém lze stavět rovně i do oblouků pomocí pěny či lepidla. Stabilita se pak docílí vkládáním plastových spojek do drážek systému.

CSB - NEWBLOK

Klasický a elegantní hladký vzhled s drobnými fazetami po obvodu kamenů. Díky dutému vnitřku lze zpevnit stavbu drenážním betonem a tak je tento systém vhodný pro stavbu plotů či opěrných zdí.

CSB - PLOTOVÁ STŘÍŠKA S OKAPNIČKOU

Plotová stříška pro zakončení sloupků i podezdívek plotů. Povrch vibrolitý strukturovaný můžete vybrat v šesti základních barvách a to pro rovné stříšky i pro plotové hlavice.

CSB - SOLOBLOK

Všechny pohledové strany tohoto zdícího systému jsou opatřeny fazetami. Pokud chcete stavbu plotu či zdi zjednodušit, díky těmto fazetám vytvoříte plot, který vypadá, jako by byly jednotlivé prvky vyspárovány. Dutý systém umožňuje vylití drenážním betonem

DITON WALL ROMA

Plotový program DITON WALL přináší nabídku celé řady plotových kamenů, díky kterým si můžete vytvořit na vaší zahradě nejrůznější architektonická řešení plotů.

Poptejte nás

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací