Na rozdíl od některých jiných typů plotů je betonový plot více odolné proti dešti, mrazům i dalším povětrnostním vlivům. Současně stavbu betonového plotu charakterizuje poměrně snadná konstrukce i vysoká úroveň funkčnosti – na výbornou plní betonový plot ochrannou funkci i zajišťování soukromí uvnitř oplocené oblasti. Zákazníci oceňují, že betonový plot přináší dnes i estetickou stránku, neboť k dispozici je již na trhu velké množství nejrůznějších vzorů a typů desek a bloků, které dokáží vykouzlit ploty mnoha různých tvarů a podob. Potřebujete-li i vy oplotit pozemek, lhostejno zda patří k rodinnému domu nebo komerčnímu objektu, neváhejte se zastavit v některé z mnoha prodejen PRO-DOMA pro radu či přímo nákup materiálu.

Výrobci

DUO STONE

Stavební kámen DUO STONE je určen pro výstavbu malých okrasných zídek a různých předělů. Má přirozený šedočerný nebo okrový odstín a vyrábí se jako vibrolisovaný blok, který má jednu stranu štípanorumplovanou a druhou rumplovanou.

FACE BLOCK

Tvarovky FACE BLOCK se štípaným nebo hladkým povrchem jsou určeny pro výstavbu budov, garáží, okrasných zídek a stěn, oplocení a drobné zahradní architektury. Pohledové části stavby z tvarovek FACE BLOCK mají přirozený vzhled ...

HLADKÉ PLOTOVÉ TVAROVKY A STŘÍŠKY

Plotová tvarovka hladká vyniká ostře řezanými hranami, které podtrhnout celkový vzhled každé, i naprosto moderní stavby.

Okrasné tvárnice štípané a hladké, stříšky hladké a štípané, STŘÍŠKY BROŽ LA DÉFENSE

Vytvořte si vlastní mozaiku plnou fantazie a hravosti barev! Okrasné tvárnice vytvoří kolem každého sídla novodobé hradby, které už neslouží pouze k pocitu bezpečí.

PLOTOVÝ SYSTÉM – TVÁŘ DŘEVA®

Zaujme Vás naprosto věrnou imitací dřevěných prken. Díky speciálnímu postupu výroby v žádném případě nerozeznáte, že se jedná o beton a ne o opravdové dřevo.

PLOTOVÝ SYSTÉM BROŽ MODERN®

Moderní a nadčasový vzhled. Rovné linie a hladký povrch nabízejí dokonalý výsledek k čisté, moderní a praktické stavbě. Různé odstíny šedi se generují zcela náhodně a činí tak tuto řadu jedinečnou.

Poptejte nás

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací