Výrobci

Jsme výrobce betonových výrobků pro zahradní architekturu a dopravní infrastrukturu. Mezi našemi výrobky naleznete moderní i rustikální dlažby, betonové okrasné a opěrné zdi, či další betonové doplňky pro vaši krásnou zahradu. V našem portfoliu naleznete i klasické výrobky pro dopravní infrasktrukturu, jako je zámková dlažba, svodidla, štěrbinové trouby a kanalizační program. Najděte inspiraci pro stavbu a rekonstrukci domu.

Výběr z nabídky CS BETON

CSB - CSBLOK

Systém klasických štípaných dutých tvárnic pro možnost zalití drenážním betonem. Po zalití tvoří velmi pevnou konstrukci vhodnou pro ploty či opěrné zdi.

CSB - FRAGMENT

Kombinací hladkých a štípaných kamenů rozdílných šířek docílíte neobvyklého moderního vzhledu. FRAGMENT je vhodný především ke stavbě nízkých okrasných zdí, zídek či rozmanitého optického rozdělení v zahradě.

CSB - NATURBLOK

Vzhled přírodního kamene je umocněn štípaným povrchem a barvami které dokonale imitují kámen.

Systém lze stavět rovně i do oblouků pomocí pěny či lepidla. Stabilita se pak docílí vkládáním plastových spojek do drážek systému.

CSB - NEWBLOK

Klasický a elegantní hladký vzhled s drobnými fazetami po obvodu kamenů. Díky dutému vnitřku lze zpevnit stavbu drenážním betonem a tak je tento systém vhodný pro stavbu plotů či opěrných zdí.

CSB - SOLOBLOK

Všechny pohledové strany tohoto zdícího systému jsou opatřeny fazetami. Pokud chcete stavbu plotu či zdi zjednodušit, díky těmto fazetám vytvoříte plot, který vypadá, jako by byly jednotlivé prvky vyspárovány. Dutý systém umožňuje vylití drenážním betonem

Videa

Objednejte zde

Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace