Výrobci

Společnost DITON s.r.o. působí na trhu od roku 1999 a od svého založení se řadí díky svému portfoliu výrobků mezi největší výrobce a dodavatele betonových výrobků v České republice.

30.9. 2016 společnost DITON s.r.o. koupila 100% podíl společnosti Beton Brož s.r.o.. Spojením sil a využitím vzájemných know-how a synergií obou společností vznikl velmi silný a spolehlivý partner "betonářská jednička", který má odpovídající postavení na českém i slovenském trhu.


Vyrábíme a nabízíme betonové a zámkové, skladebné a plošné venkovní dlažby, palidásy, obrubníky, ztracené bednění, zatravňovací i svahové tvárnice. Dále plotové programy, zdicí prvky či prvky zahradní architektury - truhlíky, květináče, vázy, schodišťové prvk aj. a kanalizační komponenty.

Dne 9.2. 2016 bylo společnosti DITON s.r.o. umožněno, jako první z řady výrobcl betonových prvků v České republice, používat prestižní označení ČESKÁ KVALITA - OSVĚDČENO PRO STAVBU.

Výběr z nabídky DITON

DITON WALL ROMA

Plotový program DITON WALL přináší nabídku celé řady plotových kamenů, díky kterým si můžete vytvořit na vaší zahradě nejrůznější architektonická řešení plotů.

HLADKÉ PLOTOVÉ TVAROVKY A STŘÍŠKY

Plotová tvarovka hladká vyniká ostře řezanými hranami, které podtrhnout celkový vzhled každé, i naprosto moderní stavby.

PLOTOVÝ SYSTÉM QUICK WALL STONE

Plotový systém QUICK WALL STONE je věrnou imitací přírodního lámaného kamene s nepravidelnými hranami, avšak se zachováním jedinečných vlastností betonu.

PLOTOVÝ SYSTÉM QUICK WALL WOOD

Zaujme vás naprosto věrnou imitací dřevěných prken. Díky speciálnímu postupu výroby v žádném případě nerozeznáte, že se jedná o beton a ne o opravdové dřevo.

RETRO BLOKY

Vzhledově výjimečný výrobek, který dokáže překvapit svým povrchem. Svým klasickým vzhledem se hodí k historickým objektům, ale zajímavě působí i u nejnovějších staveb. Obzvláště působivě vypadá v barevných colormixech.

ŠTÍPANÉ PLOTOVÉ TVAROVKY A STŘÍŠKY

Ať už plánujete postavit zahradní plot, dělicí nebo opěrnou zídku, podezdívku budovy či nejrůznější okrasné sloupky, skvěle vám poslouží štípané tvarovky.
« Předchozí stránka
12

Videa

    Objednejte zde

    Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
    Více informací
    Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
    Další informace