Hydroizolační nátěry lze použít na všechny běžné materiály jako jsou beton, kámen či cihla stejně jako plech a mnohé další. Nátěry pro ochranu před vlhkostí se vyznačují dokonalou přilnavostí a k jejich nanášení na daný materiál se používá stěrky nebo pokrývačského kartáče.

Ochrana domů a dalších staveb před vodou a vlhkostí je prioritou každého starostlivého majitele. Jednou ze zbraní, kterou proti nechtěné vlhkosti máme, je potom chemická hydroizolace.

Ochranu stavby před vodou nelze podcenit a je třeba jí věnovat maximální pozornost. V naší nabídce proto naleznete pouze vysoce kvalitní produkty chemické hydroizolace známých a prověřených značek.

Výrobci

Asfaltová opravná stěrka DenBit U

Hotová plastická bitumenová hmota ve formě pasty, vysoce modifikovaná syntetickým kaučukem, obsahuje vyztužující vlákna a chemické přísady umožňující použití na mírně vlhkém podkladu.

Asfaltový penetrační lak DenBit ALP 300

Je elastická bitumenová hmota modifikovaná syntetickým kaučukem, obsahuje chemické přísady umožňující hlubokou penetraci a použití u mírně vlhkých podkladů. Nátěr je odolný vůči vodě, slabým kyselinám a zásadám.

Gumoasfalt SA12

Asfaltová suspenze

Gumoasfaltová hydroizolace DenBit DISPER DN

Je disperze asfaltů modifikovaných syntetickým kaučukem k použití na suché a mírně vlhké podklady. Díky tixotropním vlastnostem je možno nanášet DenBit DISPER DN na podklad s libovolným sklonem.

Gumoasfaltová penetrace DenBit DISPER AS

Je jemnozrnná, vodou ředitelná bitumenová emulze, lehce modifikovaná syntetickým kaučukem s velkým obsahem asfaltu. Povrch opatřený penetračním nátěrem tvoří adhezivní vrstvu pro hydroizolační hmoty.

PLASTIMUL

Bitumenová emulze pro hydroizolaci a lepení
« Předchozí stránka
12

Objednejte zde

Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace