V nabídce máme i dveře se skrytými zárubněmi, které jsou v souladu s moderními trendy v architektuře i stylu bydlení, přičemž si je vybírají především lidé, kteří upřednostňují čistý a nijak nerušený design. Skryté zárubně a dveře ARETI od společnosti Dorsis se využívají do sádrokartonových příček, ale i zděných příček a dřevostaveb. Problémem není ani objednat si atypické výšky a šířky podle individuálních požadavků.

Výrobci

Dveře Cristal

Celoskleněné dveře od sebe jednotlivé interiéry neoddělují, ale naopak je spojují. Prosklené dveře jsou tak vhodné do místností, kde nevyžadujete soukromí, ale naopak co nejvíce světla a prostoru.  

Dveře Elegance

Interiérové dveře řady Elegance zaujmou nadčasovým vzhledem, kterého je docíleno kombinací přírodních dekorů dřeva se sklem a vertikálními či horizontálními lištami, které dveře decentním způsobem ozvláštní. 

Dveře Gabreta

Modelová řada dveří Gabreta patří mezi nejprodávanější modely značky SOLODOOR, a to především díky svému elegantnímu, jednoduchému a nadčasvému designu. Na výběr je hned z několika tvarů prosklení v podobě rovného či zaobleného pruhu.

Dveře Klasik

Název modelové řady Klasik plně vystihuje, co řada představuje - tedy klasické dveře nestárnoucího designu. Vybírat lze hned z několika modelů dveří prosklených či plných. 

Dveře Linie

Základem pro tyto interiérové dveře je oblíbený 3D povrch v dekoru cremeline, který se hodí do každého interiéru. Nápaditým detalem jsou vsazené decentní proužky v dekoru dřeva (carbon nebo fleury), díky kterým dveře nepostrádají nápad a vkus.

Dveře Polar

Velmi oblíbenou a vyhledávanou variantou interiérových dveří jsou klasické, bílé lakované interiérové dveře. Exkluzivní, vícevrstvý, vodou ředitelný lak je vytvrzen v UV tunelu, což jej činí velmi odolným. Tyto dveře jsou kombinovatelné s každým…
« Předchozí stránka

Objednejte zde

Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace