Hydroizolace má, jak již samotný název napovídá, především zamezit nechtěnému průniku vody. Představuje ji souvislá a neprodyšná vrstva, která je vytvořena z různých voděodolných materiálů. Ve stavebnictví je hydroizolace naprosto běžně používaná spolu s tepelnou a zvukovou izolací. Nejvyšší nároky splňuje bezesporu hydroizolace PRODOMA. Mezi nabízené hydroizolační materiály patří různé druhy asfaltovaných pásů PRO-BIT, jež jsou opatřeny rozličnými nenasákavými nosnými vložkami z různých materiálů, které jsou obklopeny oboustrannou krycí vrstvou z oxidovaného asfaltu. Jiným typem hydroizolace je tekutá lepenka, jež se doporučuje pro nátěry běžných podkladů, ať již se jedná o beton, omítky, zdivo, sádrokarton, železobetonové konstrukce a další. Hydroizolační účely splní i těsnící pás, což je pružný vodotěsný pás využitelný při aplikaci Soudal Hydroizolační stěrky nebo tekuté lepenky. Hodí se do koutů i rohů a je značně odolný vůči čisticím prostředkům i solím a zředěným kyselinám nebo zásadám.

Výrobci

PRO-DOMA

Představujeme vám výrobky pod značkou PRO-DOMA.

Od roku 2017 se na našich prodejnách setkáváte s výrobky stavebního sortimentu, nesoucí logo PRO-DOMA.

Výrobky značky PRO-DOMA vám nabízí spojení kvality a výhodné ceny. Kvalitu výrobků PRO-DOMA jsme prověřili za vás a vy je tak můžete s jistotou nakupovat za výhodnějších cenových podmínek, než srovnatelné výrobky známých značek.

Stávající portfolio výrobků PRO-DOMA je složeno ze skupiny výrobků stavební chemie, suchých omítkových a maltových směsí, extrudovaného polystyrenu, podstřešních fólií, pracovního oblečení a dalších. 

Výrobky PRO-DOMA jsou pro vás dostupné na všech vlasntích prodejnách PRO-DOMA!

Nakupujte kvalitní výrobky výhodněji!

 

Výběr z nabídky PRO-DOMA

PRO-BIT AL S35

Natavitelný asfaltový pás PRO-BIT AL S35 s nenasákavou kombinovanou nosnou vložkou, opatřenou oboustrannou krycí vrstvou z oxidovaného asfaltu.

PRO-BIT G200 S40

Natavitelný asfaltový pás s nenasákavou nosnou vložkou ze skelné tkaniny, opatřené oboustrannou krycí vrstvou z oxidovaného asfaltu.

PRO-BIT V60 S35

Natavitelný asfaltový pás PRO-BIT V60 S35 je pás s nenasákavou nosnou vložkou ze skelné rohože-vliesu, opatřené oboustrannou krycí vrstvou z oxidovaného asfaltu.

TEKUTÁ LEPENKA

Dvousložková stěrková hmota pro tvorbu hydroizolačních vrstev. Zabraňuje pronikání vody do staveb a stavebních konstrukcí. Je vhodná pro nátěry běžných podkladů jako je beton, omítky, zdivo, sádrokarton, železobetonové konstrukce, apod.

TĚSNÍCÍ PÁS

Pružný vodotěsný pás pro použití při aplikaci Soudal Hydroizolační stěrky nebo Tekuté lepenky. Určen do koutů a rohů, vysoce pružný, odolný čisticím prostředkům, solím i zředěným kyselinám a zásadám. Vodotěsný po celé šířce.

Poptejte nás

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací