Výrobci

Za jménem Charvát se skrývá rodinná firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi již od roku 1920.

Jsme výrobcem asfaltových pásů a střešních šindelů. Všechny produkty, které nabízíme, jsou vyrobeny výhradně ve výrobním závodě Charvát a.s. v Doudlebách nad Orlicí. Z asfaltových pásů nabízíme lehké pásy, klasické oxidované pásy, modifikované pásy SBS a samolepící pásy. 

Důkazem naší úspěšnosti na náročných zahraničních trzích je stabilní kvalita výrobků, maximální spolehlivost, jasné místo původu, neustálá kontrola laboratoří a trvalá péče o naše zákazníky.

Společnost Charvát a.s. je momentálně v ČR jediným výrobcem v oboru, který stojí samostatně a nepatří k nadnárodním skupinám.

Výběr z nabídky CHARVÁT

charBIT V60 S35

Klasický natavitelný pás z oxidovaného asfaltu s nosnou vložkou ze skelné rohože s vrchním posypem jemným pískem a spodní stranou opatřenou tavitelnou PE folií. V oblasti střešní skladby se používá jako podkladní pás střešního souvrství u staveb nižšího…

charBIT V60 S4 FINAL

Klasický natavitelný pás z oxidovaného asfaltu s nosnou vložkou ze skelné rohože s vrchním hrubozrnným posypem a spodní stranou opatřenou tavitelnou PE folií. V oblasti střešní skladby se používá jako vrchní/finální pás střešního souvrství u staveb…

charBIT ELAST G S40

Střešní asfaltový pás CHARBIT ELAST G S 40 určený jako podklad pro střešní izolace vyniká svoji pevnostní. Informujte se více na tento SBS asfaltový pás.
12
Následující stránka »

Videa

    Objednejte zde

    Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
    Více informací
    Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
    Další informace